#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
14/10/2013 08:40
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Καλαφάτης, ή Ράπτη στην Θεσσαλονίκη;



Για Δήμαρχος στον Λευκό Πύργο Καλαφάτης, ή Ράπτη; Ο υπουργός, ή η Ωραία;

Πάντως η Θεσσαλονίκη είναι γένους θηλυκού!

 Ροβεσπιέρος

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΜΑΝΩΛΗΣ Μ avatar
    ΜΑΝΩΛΗΣ Μ 14/10/2013 09:05:01

    Καλαβάτης για περιφερειάρχης, Ράπτη για Δήμαρχος.

  2. Ωρίων1 avatar
    Ωρίων1 14/10/2013 09:15:28

    Eγώ πάντως είμαι με τη συγκυβέρνηση και ψηφίζω Εύα Καιλή.
    Καλή και η Ελενα αλλά Β' Εθνική, πως να το κάνουμε...

  3. Στέργιος avatar
    Στέργιος 14/10/2013 09:20:05

    Είναι δυνατόν; Πόλη-κάστρο της ΝΔ και συνεχώς να ανακυκλώνονται οι γνωστοί 20 προβεβλημένοι;

  4. Νεύτων avatar
    Νεύτων 14/10/2013 09:40:29

    Η συγκεκριμένη Κυριακή του Μαΐου, αυτή των δημοτικών εκλογών, προβλέπω ότι θα είναι μία εξαιρετική ευκαιρία για μία εκδρομή στο εξοχικό στην Χαλκιδική.
    Για να το ετοιμάσουμε για το καλοκαίρι που θα έρχεται!

  5. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΚΩΝ avatar
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΚΩΝ 14/10/2013 10:24:50

    Ένας απ' το νότο αναρωτιέται: δεν υπάρχει τίποτα σοβαρό στη συμπρωτεύουσα; πάντα θα κινείται ανάμεσα σε προσωπικότητες όπως Κούβελας, Τσοχατζόπουλος, Βενιζέλος-Τούρκογλου, Ψωμιάδης, Γκιουλέκας, Ράπτη ή Καϊλή;!

    • Στέργιος avatar
      Στέργιος @ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΚΩΝ 14/10/2013 13:17:33

      Μίστερ νότιε, μάζεψε τους Γιακουμάτους και τους Μιχαλολιάκους σου, τους Αρούληδες και τους Πολύδωρές σου, τους Παπουτσήδες και τους Αλευράδες σου, και πήγαινε σε άλλη, νότια παραλία.

  6. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 14/10/2013 12:50:31

    Αν χρισθεί η Ράπτη, προσωπικά θα μεταφέρω τα εκλογικά δικαιώματά μου αλλού.

    • Ωρίων1 avatar
      Ωρίων1 @ Strange Attractor 14/10/2013 16:52:59

      Εννοείς για να μπορέσεις να την ψηφίσεις ή μήπως προτιμάς Καιλή κι εσύ?

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ Ωρίων1 14/10/2013 17:02:06

        Είμαι γνωστός Καϊλικός εγώ!

        • Ωρίων1 avatar
          Ωρίων1 @ Strange Attractor 14/10/2013 18:20:44

          Οι καλλιεργημένοι άνθρωποι έχουν και καλλιεργημένο αισθητήριο. Μαζί σου φίλε στρέιντζ...
          Εύα και ξερό ψωμί.

  7. ΠΕΛΙΑΣ avatar
    ΠΕΛΙΑΣ 14/10/2013 13:41:46

    Ράπτη και μόνο Ράπτη.

  8. Μικρασιάτης avatar
    Μικρασιάτης 14/10/2013 13:47:11

    Εργο τεχνης.. ε ρε Σαλονικα με τα γουστα σου..

  9. ΑΝΤΟΝΙΟ avatar
    ΑΝΤΟΝΙΟ 14/10/2013 16:39:04

    Ρε καρντάσια και με μπικινακι να βγει η Ράπτη στο μπαλκόνι η Σαλονικη είναι του Μπουτάρη !!! Δεν μπορώ να καταλάβω πως οι κατοικοι μια τοσο ομορφης πολις ψηφιζει παπαγεωργοπουλους ,ψωμιαδηδες ,τσοχατζοπουλους κλπ κλπ !! Μάλλον θα φταίει ο βαρδάρης!!! Κρίμα !!!

    • Στέργιος avatar
      Στέργιος @ ΑΝΤΟΝΙΟ 15/10/2013 09:32:13

      Αντόνιο, δεν σε παρεξηγώ. Έχεις πέσει θύμα της από 20ετίας κατασυκοφάντησης τής Θεσσαλονίκης από τα αθηναϊκά ΜΜΕ. Σκέψου λίγο, η υπόλοιπη Ελλάδα βγάζει πιο ποιοτικούς βουλευτές από ό,τι η Θεσσαλονίκη; Ο Μιχαλολιάκος και ο Παυλίδης; Ο Αρούλης και ο Σηφουνάκης; Ο Αβραμόπουλος και η Πατριανάκου; Ή μήπως ο Τσοχατζόπουλος έβαλε μόνος του τις υπογραφές για τις μίζες από τα υποβρύχια, χωρίς το ΟΚ τού Σημίτη;

  10. nikos avatar
    nikos 14/10/2013 18:02:26

    Μέ διαφορά στήθους Ράπτη...
    Μιλάμε γιά πολιτική επιπέδου...

    • Κυθήριος avatar
      Κυθήριος @ nikos 14/10/2013 18:48:46

      Πού εἶδες τό ἄλλο νά συγκρίνουμε;...

  11. Υποψιασμένη avatar
    Υποψιασμένη 14/10/2013 19:56:56

    Υπάρχουν άνθρωποι που ασχολούνται με ...προβληματισμούς αυτής της σημασίας;

  12. αντιρεαλιστής avatar
    αντιρεαλιστής 14/10/2013 20:12:28

    Τέλειες επιλογές και οι δύο και αν προσθέσουμε και επικοινωνιακή τακτική όμοια με του Γκιουλέκα,αυτή τη φορά ο απίστευτος μπέης ο Μπουτάρης θα ξαναβγεί με τρελά ποσοστά!

  13. Μεγαλες στιγμες avatar
    Μεγαλες στιγμες 14/10/2013 21:36:08

    Ακριβως σαν το αυτογκολ της Σλοβακιας μοιαζουν οι επιλογες.Μετα αναρωτιομαστε πως πηρε το Δημο ο κυρ-Γιαννης.
    Για μενα πετυχημενος και αναγνωρισμενος εδω ειναι ο Καραογλου.Αν θελουμε δε γενικοτερη ''στοχευση'' τοτε Βελοπουλος