Ιδού από που ...πηγάζει «Το Ποτάμι»
10/04/2014 09:09
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ιδού από που ...πηγάζει «Το Ποτάμι»

Ο Ευρυπίδης Στυλιανίδης βρήκε στοTwitter από που ...πηγάζει «Το Ποτάμι».

Δημοσιεύοντας μια φωτογραφία του Σταύρου Θεοδωράκη με την οικογένεια Παπανδρέου,έγραψε: «Τελικά βρήκαμε από πού πηγάζει “Το Ποτάμι”».

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ. avatar
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ. 10/04/2014 09:31:23

    E, αυτό έλειπε να είναι και Αντιμνημονιακό...

  2. Κυθήριος avatar
    Κυθήριος 10/04/2014 09:56:29

    Έκανε για ντετέκτιβ ο Στυλιανίδης...

    • ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ avatar
      ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ @ Κυθήριος 10/04/2014 10:33:01

      ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΠΟΥ ΚΟΒΕΙ ΨΗΦΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ . ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ .......

  3. η Dimi avatar
    η Dimi 10/04/2014 11:02:26

    Πανύψηλα τα σώματα, ποταπές οι συνειδήσεις.

  4. Αλέξανδρος avatar
    Αλέξανδρος 10/04/2014 11:14:04

    Την πολιτική σου καριέρα , τις επιτυχίες στα υπουργεία που πέρασες ,το θέμα με το παιδί σου ......., το πόσες φορές σε πέταξε έξω από την κυβέρνηση ο Καραμανλής ........τα ξέχασες ρε Στυλιανίδη ,με το αστείο κρανίο ;

  5. loyal subject avatar
    loyal subject 10/04/2014 12:42:23

    Ποια ειναι αυτη διπλα στον πριγκηπα νικόλαο των παπανδρέου..;

  6. Κάνω ότι δεν βλέπω avatar
    Κάνω ότι δεν βλέπω 10/04/2014 13:23:15

    Ας εξηγήσουμε και την κρυφή σημειολογία της φωτογραφίας, η οποία έγκειται στη φετιχιστική σχέση της οικογένειας με την Κρήτη ή τούμπαλιν της Κρήτης με την οικογένεια (όπως αγαπάτε, δεν θα τα χαλάσουμε στη σειρά). Στην άκρη βρίσκεται ο εκ Κρήτης ορμώμενος, πολιτευόμενος δημοσιογράφος και στο κέντρο (προσέξτε το σημείο) βρίσκεται η κόρη του δημάρχου Ηρακλείου Κώστα Κληρονόμου, ήτοι Αλεξία Κληρονόμου. Λεβεντογέννα και πρασινοφρουρούσα ή πρασινοφορούσα Κρήτη.

    • Κάνω ότι δεν βλέπω avatar
      Κάνω ότι δεν βλέπω @ Κάνω ότι δεν βλέπω 10/04/2014 19:28:00

      Διόρθωση: η κ. Αλεξία Κληρονόμου είναι κόρη του Ελευθερίου Κληρονόμου, της ευρύτερης οικογένειας των Κληρονόμων με ρίζες στην Κρήτη, σύμφωνα με δημοσίευμα της εφημερίδας Δημοκρατία. Είναι υπάλληλος της Εθνικής Τραπέζης στην οποία έχει να φανεί χρόνια και ζαμάνια.

  7. Ποταμίσιος Χάνος - νέο είδος avatar
    Ποταμίσιος Χάνος - νέο είδος 10/04/2014 13:45:08

    «Νέο κόμμα επιτίθεται στους μεγάλους»γράφει στην ηλεκτρονική της σελίδα η γερμανική Handelsblatt , ενώ η ηλεκτρονική έκδοση του γνωστού γερμανικού περιοδικού Focusκάνει λόγο για «νεοσύστατο κόμμα που λάμπει στις δημοσκοπήσεις». Εκεί και οι πηγές ...... Πάντως, ανάρπαχτοι γινόμαστε πανευρωπαϊκά κι ας λέτε εσείς από τη ζήλια σας.

  8. Μεγάλες στιγμές avatar
    Μεγάλες στιγμές 13/04/2014 15:18:44

    Το πού θα εκβάλει ως κυβερνητικός εταίρος δεν μας είπε... Θα συμπληρώσει την Δεξιά ή την Αριστερά;