#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
09/11/2009 17:20
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Η κομμώτρια της Ντόρας που έβαλε φωτιά στο Συνέδριο και άλλα διηγήματα...



Πατριδογνωσία

H Ντόρα θα μπορούσε να παραλύσει το Συνέδριο της ΝΔ, με μία μόνο κίνηση. Αρκεί να ανέβαζε στο βήμα την κομμώτριά της, η παρουσία της οποίας προκάλεσε ηλεκτρικό τσουνάμι στους συνέδρους, που κατέφθασαν από τα πέρατα της περιφέρειας.

Η όμορφη και θανατηφόρα sexy κομμώτρια, αντιλήφθηκε  αμέσως την εκλογική επιρροή που ασκούσε στους  Συνέδρους και ζήτησε από την κα Μπακογιάννη να της επιτρέψει να κόβει βόλτες στην αίθουσα, αλλά εκείνη της συνέστησε να παραμείνει στο καμαρίνι της, για να την χτενίζει. Διαβάστε τη συνέχεια στο kourdistoportokali

Γιατί γαλαζοπράσινα παλικάρια – και άλλα ολίγον ροζ - σφάζονται στην ποδιά της Ντόρας; Διαβάστε εδω

Διασύνδεση του μαύρου χρήματος, ποινικών και τρομοκρατίας «ανακάλυψε» ο Μιχάλης Χρυσοχοΐδης. Σε λίγο θα μας πει και ότι η τρομοκρατία έχει το ίδιο κέντρο!

 

Ένα απο τα καλά της πτώσεως του Κομμουνισμού. Πήξαμε στο μαύρο χαβιάρι.

Αρχίζω να πιστεύω ότι το ιδεολογικό τρίπτυχο του Υπουργείου Οικονομικών είναι Αφέλεια – Απόγνωση – Απελπισία.

 Τα 3ΑΑΑ δηλαδή, που μπορεί να θυμίζουν οβελιστήριο, αλλά χρησιμοποιούνται και σε εντός ή εκτός εισαγωγικών χαλβάδες Φαρσάλων.

 Σαφώς και δεν θα επιτρέψει ο Γιώργος να γίνει η Ελλάδα έρημος. Και μην κοιτάτε που ενέγραψαν κονδύλιο στον προϋπολογισμό για εισαγωγή κάκτων.

 Επίσης δεν πρέπει να μας ανησυχεί το γεγονός της προσπάθειας της κ. Μπατζελή να επιδοτεί η ΕΕ καμήλες.

 Η πρόταση μάλιστα έχει και απόσυρση. Για κάθε τρακτέρ που αποσύρεται θα αντιστοιχούν 3 καμήλες δικάμπουρες.

 Δυο στους τέσσερις Ιταλούς πιστεύουν στον κεραυνοβόλο έρωτα. Οι άλλοι είναι απλά πιο έξυπνοι.

 Η δικιά μου πάντως έρευνα λέει πως δυο στους τρεις Έλληνες προτιμούν το αστραπιαίο σεξ.

 Και ο τρίτος δεν πάει χαμένος. Απλά πιστεύει πιο πολύ στο σεξ εξ αποστάσεως

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Σπατζιώτης avatar
    Σπατζιώτης 09/11/2009 18:06:25

    Πού να δείτε και την μοδίστρα της...

  2. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 09/11/2009 18:18:17

    καφές είναι τα σποράκια?

    • Σπατζιώτης avatar
      Σπατζιώτης @ archaeopteryx 09/11/2009 18:19:57

      Φακές. Από αυτές που τις τρίβει με τα μαγικά του δάχτυλα ο Γιούρι Γκέλερ και φυτρώνουν.

      • archaeopteryx avatar
        archaeopteryx @ Σπατζιώτης 09/11/2009 18:23:04

        φαντάσου να διαφημίσουμε καφέ με τέτοιες προδιαγραφές. Για ανάσταση νεκρών, αιώνιο ζωή κλπ. Σαν τα πούρα Αβανας τυλιγμένα σε ...μπούτια.

        • occultists avatar
          occultists @ archaeopteryx 09/11/2009 19:24:05

          Μη δίνεις ιδέες στον ΛΑΒΑΖΑ

      • «Κασσάνδρα» avatar
        «Κασσάνδρα» @ Σπατζιώτης 09/11/2009 20:37:50

        Μιας και είπες Γκέλερ πρόβλεψε Σαμαρά σε ερώτηση του Φερεντίνου!!! :P :)

    • o Μήτσος avatar
      o Μήτσος @ archaeopteryx 09/11/2009 21:43:56

      Μαύρο χαβιάρι είναι ρε παιδιά! Δεν διαβάζετε με προσοχή τα κείμενα...

  3. fantomas avatar
    fantomas 09/11/2009 19:15:55

    Τα 3ΑΑΑ δηλαδή, που μπορεί να θυμίζουν οβελιστήριο, αλλά χρησιμοποιούνται και σε εντός ή εκτός εισαγωγικών χαλβάδες Φαρσάλων

    ή τα ριζια,φασολια, φακες 3Α !!!!

  4. «Κασσάνδρα» avatar
    «Κασσάνδρα» 09/11/2009 20:13:58

    Ε ξ α ι ρ ε τ ι κ ό ς o Σαμαράς στο Χατζηνικολάου υπερέχει σε όλους τους τομείς από την Ντόρα πιο φιλολαϊκός το χάος η απόψεις για την εξωτερική πολιτική την οικονομία, τον χειρισμό της γλώσσας, λιγότερη υπεροψία αλαζονεία, έπαρση, καθαρός από μηχανισμούς τζάκια συμφέροντα, αν τα κομματόσκυλα της ΝΔ δεν δώσουν μια καθαρή νίκη στον Αντώνη είναι άξιοι της μοίρας τους.

  5. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 09/11/2009 21:51:22

    χαβιάρι με φερομόνες

    • Factorx avatar
      Factorx @ archaeopteryx 09/11/2009 21:52:59

      Να τρώει ο πατέρας και τους παιδιού να μην δίνει. Ωιμέ....

  6. o Μήτσος avatar
    o Μήτσος 09/11/2009 22:02:20

    Royal Beluga, Κασπίας θάλασσας

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ o Μήτσος 09/11/2009 22:03:55

      οξυ-ρυγχος (σπανίζει κιόλας)

  7. Υ. avatar
    Υ. 09/11/2009 22:14:55

    Βλέπω είστε όλοι, άριστοι γνώστες των ευγενών εδεσμάτων.

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ Υ. 09/11/2009 23:09:56

      ο πεινασμένος που ονειρεύεται...