13/10/2013 16:31
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Εύσημα Σημίτη σε Σαμαρά και Στουρνάρα

Σημίτης : «Ο Σαμαράς και ο Στουρνάρας κάνουν καλή δουλειά…».

Άρα διαβάζοντας κάτω από τις γραμμές.

Δηλαδή ο Στουρνάρας κάνει καλή δουλειά…

Δηλαδή εγώ που είχα τον Γιάννη στην «αυλή» μου έκανα καλή δουλειά…

Δηλαδή ΖΗΤΩ ΕΓΩ!!!

 Ροβεσπιέρος

ΣΧΟΛΙΑ

  1. panos avatar
    panos 13/10/2013 17:20:30

    ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ Ο "ΚΙΝΕΖΟΣ" ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΟΓΟΔΟΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΑΝΔΑΛΑ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΙ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΤΟΥ...

    • maverick avatar
      maverick @ panos 13/10/2013 19:58:23

      Την ίδια άποψη έχει και για τον τσουκάτο μεριά; Ν.2331 κλπ.

  2. karasumi avatar
    karasumi 13/10/2013 19:15:10

    Δεν κατάλαβα την δαιδαλώδη αιτιολόγηση των επαίνων Σημίτη. Με την ιδέα που έχετε για τις απόψεις του, πιστεύατε ότι θα διαφωνούσε με Σαμαρά και Στουρνάρα; Τον κόβετε για "Τσιπρικό" ή "αντιμνημονιακό"; Η να λέμε κάτι να φαινόμαστε αντισημιτικοί;

  3. Dante avatar
    Dante 13/10/2013 19:24:46

    Salom Mr.Simitis

  4. Agrofylakas avatar
    Agrofylakas 14/10/2013 03:21:00

    Σε λιγο θα μας πει καποιος οτι αποτελει ειδηση και το γεγονος οτι ο ηλιος βγηκε απο την ανατολη και βασιλεψε στην δυση. Μηπως μερικοι δημοσιογραφει θα επρεπε να βγουν απο την Αθηνα και να παν στην επαρχια να βγαλουν το ψωμι τους προσφερωντας κατι χρησιμο στην κοινωνια (π.χ. να δουλεψουν στο μαζεμα της ελιας!).

  5. Αρκάς avatar
    Αρκάς 14/10/2013 20:41:34

    "Eυχαριστώ... την κυβέρνηση των Ηνωμένων Πολιτειών..."

    • karasumi avatar
      karasumi @ Αρκάς 14/10/2013 22:19:49

      Καλά κάνεις, αφού σε έσωσε από την εξευτελιστικη ήττα...

      • Αρκάς avatar
        Αρκάς @ karasumi 21/10/2013 14:37:22

        Αν και καθυστερημένα οφείλω να διορθώσω το ...λαθάκι στη λέξη "έσωσε". Δεν μας έσωσε μας "έδωσε" κυριολεκτικά μία εξευτελιστική ήττα. Ότι χειρότερο έχει περάσει απο το Ελληνικό πολιτικό γίγνεσθαι.

  6. ΚΜ avatar
    ΚΜ 14/10/2013 23:19:00

    Την ευχαριστούν εξίσου και οι υπόλοιποι φιλελεύθεροι ή το παραπάνω αποτελεί προσωπική σου άποψη;

    • mike avatar
      mike @ ΚΜ 15/10/2013 08:08:16

      αποτελει και δική μου άποψη εθνοπαλληκαρά!

      κατσε να μην ημασταν στο ευρω λογω Σημίτη και θα ημασταν μια χώρα τυπου Συρία με τον κάθε εθνοταλιμπαν να κανει και λεει ότι θελει

      • ΚΜ avatar
        ΚΜ @ mike 15/10/2013 23:59:00

        Πίσω στην τρύπα σου εκσυγχρονιστήρι! Τις μαγειρικές του Σημίτη πληρώνουμε τώρα! Κατά τα άλλα, να δίνουμε ένα νησί κάθε μήνα για να μη μας λένε τα ορφανά του Σημίτη «Συρία»!

        ΥΓ: Άκης, Τσουκάτος, Μαντέλης: Σκληρός πηρύνας της Ευρωπαϊκής ολοκλήρωσης!