#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
06/02/2010 10:36
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Επιστρέφει και το μεταμοντέρνο ΠΑΣΟΚ των Κωστόπουλου - Λαλιώτη



Όλοι θα ξέρετε ότι ο κ. Θανάσης Παπαγεωργίου ανέλαβε μαζί με τον κ. Γιώργο  Γαμπρίτσο τη νέα πράσινη ΕΡΤ.

Αυτό όμως που ίσως δεν ξέρετε είναι ότι ο δικηγόρος κ. Παπαγεωργίου ανήκει στο βαθύ ΠΑΣΟΚ. Υπήρξε επίσης διαχρονικός φίλος του εκδότη και αρχιερέα του life style στην Ελλάδα κ. Πέτρου Κωστόπουλου, ο οποίος με την σειρά του είναι διαχρονικός φίλος του πάλαι ποτέ «ιερού βρέφους» του ΠΑΣΟΚ κ. Κώστα Λαλιώτη.

Κατόπιν τούτων βρέθηκε και η συμπαρουσιάστρια της Ρίκας Βαγιάννη στην Γιουροβίζιον. Θα είναι η κ. Τζένη Μπαλατσινού, σύζυγος του κ. Κωστόπουλου

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 06/02/2010 10:41:10

    χχχχχχ

    • Factorx avatar
      Factorx @ Orestios 06/02/2010 10:48:41

      την επόμενη φορά, ξέρεις

    • Orestios avatar
      Orestios @ Orestios 06/02/2010 19:28:40

      Φάκτορα, ένοιωσα μια' γκούσα από την είδηση. Όλη αυτή η κενότητα των 90s επιστρέφει πιο γερασμένη και πιο χυδαία.

  2. Γ Καισάριος avatar
    Γ Καισάριος 06/02/2010 10:57:02

    Το “παλαιό” ΠΑΣΟΚ είναι εδώ, ενωμένο δυνατό

    http://www.market-talk.net/index.php/essay/article/7719/

  3. olympiada avatar
    olympiada 06/02/2010 10:57:25

    Το τραινάκι του κολωνακίου με πινελιές εξαρχειακών τροτσκιστών.

  4. ΙΔ avatar
    ΙΔ 06/02/2010 11:22:19

    Πρίν χρόνια όταν ανέτειλε τό άστρο τών Κωστόπουλο Λαλιώτη είχαμε βρεθέι στήν Απογευματινή μαζί με έναν φίλο .Είχαμε πάει να επισκεφτούνε έναν γνωστό μαs . Εκεί λοιπόν είδαμε τόν δικό μαs σκυμένο πάνω από ένα κείμενο τού Κωστόπουλου μαζί με άλλουs συναδέλφουs του. Ρωτήσαμε τι ακριβώs κάνουν.μάs απήντησαν έν χορώ ότι δεν καταλαβαίνουν τι θέλει να πεί και καταλήξαν λέγονταs ότι αυτή η γραφή από εδώ και στό εξήs θα λέγεται μεταμοντέρνα.Δηλαδή όλα είναι μία αλυσίδα σιγά-σιγά υφαίνουν τό σάβανο τήs Ελλάδαs .Ο έναs με την γλώσα ο άλλοs με το νόμο των λάθρο και χαλικράτη.Και για να συνοψίσουμε εφεξήs η εποχή μαs αφου επέστρεψαν τα δύο ιερά τέρατα τήs δημοσιογραφίαs Λαλιώτηs κωστόπουλοs έτσι θα ονομάζεται πλέον . Μεταμοντέρνα.

  5. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 06/02/2010 12:01:03

    Τους έχετε ποτέ ακούσει να μιλάνε;;;;;Αν όχι,κάντε το.Δεν πρέπει να σας ξεφύγει κάτι τέτοιο.Θα καταλάβετε πολύ καλά, γιά ποιά και πόση λεπτότητα πνεύματος μιλάμε,γιά ποιά culture profonde,globale et mondaine,μένουμε εκστατικοί.Εκτός όλων των άλλων,τα "λι" και τα "νι",σφυρίζουν γύρω σου σαν σφαίρες οπλοπολυβόλου.Βέβαια γιά ν'άμαστε κι αντικειμενικοί,ορισμένα πράγματα,αφέθηκαν στην άκρη.Οπως η άσπρη αθλητική κάλτσα με μαύρο σκαρπίνι,το χτενάκι στην κωλότσεπη και η τσίχλα.Ομως η ομάδα,περιλαμβάνει πολλούς,μα πάρα πολλούς άλλους.Εκτός από ένα κουταλάκι κοφτό Baking Powder,προσθέστε και λίγο από Χατζηλαλάκη,μιά πρέζα καμπουροεισαγγελατομάνεση,ψήστε το σε σιγανή φωτιά και το βλαχο-pudding είναι έτοιμο.μπορείτε να το σερβίρετε σε πελάτες σας που έρχονται από Αλεξανδρούπολη,Αρκαδία,Μαγνησία και Πέρα Αετοκορφούλα Τυμφρηστού.Μαχαιροπήρουνα,δεν κρίνονται απαραίτητα.Επιβεβλημένα όμως,λίγα φύλλα από χασαπόχαρτο.Θα γλείφουν τα δάχτυλά τους,θα σας ευγνωμονούν και θα συχωρνάνε τα πεθαμένα σας.Και μέσα στο γενικό χαμό,χάσαμε και τον Τσιαμτσίκα.

    • pikos avatar
      pikos @ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 06/02/2010 17:22:50

      Η περίπτωση του:το ΛΙ και ΝΙ να είναι απομεινάρια της αυθεντικής έκφρασης της Ελληνικής γλώσσας σου έχει περάσει ποτέ απο το μυαλό;
      Επίσης σου πέρασε ποτέ απο το μυαλό οτι η ξερή (επίσημη)Ελληνική προφορά,είναι απομεινάρι της εποχής του Οθωνα και των ευρωπαϊστών;;

    • kanis avatar
      kanis @ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 07/02/2010 14:42:41

      @pikos
      Σεβαστή και σωστή η άποψή σου.
      Τα bimbos, shop until you drop,buy sex-fuck love,coca parties etc ethics, πως κολάνε;

    • pikos avatar
      pikos @ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 07/02/2010 17:06:17

      Άλλο αυτό,απλά σχολίασα τα περί ΛΙ και ΝΙ με τα οποία έχουν κολλήσει ολοι οι ευρωπεη Ελληνες...Δε μπορούν να καταλάβουν οτι έχουν υιοθετήσει την ξύλινη ευρωπαϊκή ομιλία,απεμπολώντας την ελληνικη με την μουσική χροιά(γιαυτό είχαμε άλλωστε και τόσους τόνους) της.

    • kanis avatar
      kanis @ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 07/02/2010 18:48:02

      E, διάλεξε λοιπόν !
      Η αυθεντικότητα της ελληνικής γλώσσας, ή,
      μοδάτο δήθεν νεουορκέζικο στυλάκι..αμερικανοβλάχικο του αίσχους, δηλαδή!

  6. ΠΑΝΑΓΟΣ avatar
    ΠΑΝΑΓΟΣ 06/02/2010 12:08:19

    ΕΛΠΙΖΩ ότι επαναληφθεί να είναι κωμωδία...τουλάχιστον..

  7. Nazgul avatar
    Nazgul 06/02/2010 12:31:14

    @ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

    Αντιγραφέα !!!!!!!!!!!!!!!!!

    http://vapsomalliades.blogspot.com/

  8. Άφατος avatar
    Άφατος 06/02/2010 13:11:50

    Εγώ εγκρίνω Ρίκα.

    http://www.youtube.com/watch?v=wcy_E7P8aC4&feature=related

  9. anonymous avatar
    anonymous 06/02/2010 13:13:46

    Η παλινόρθωση της παρακμής!!!

  10. exomatiakaivlepo avatar
    exomatiakaivlepo 06/02/2010 13:16:54

    Λούφα και ΠΑΣΟΚοΠαραλλαγή

  11. kanis avatar
    kanis 06/02/2010 13:21:39

    4.2.10
    «Διαβούλευση» για τα στιγμιότυπα
    Σε «διαβούλευση» θα προχωρήσουν το επόμενο διάστημα οι «παίχτες» της αθλητικής τηλεόρασης , σε συνεργασία με τη SuperLeague για να επαναπροσδιορίσουν το καθεστώς των μεταδόσεων των ποδοσφαιρικών αγώνων και των ωρών μετάδοσης των αθλητικών εκπομπών . Η συζήτηση μεταξύ NetMed, ΕΡΤ, Σκάι έχει ως αντικείμενο τη διευθέτηση της αντιπαράθεσης της κρατικής τηλεόρασης με τη Forthnet , αλλά και τον επαναπροσδιορισμό των κανόνων του παιχνιδιού για τα επόμενα 2 χρόνια.

    Στο ζήτημα της σύγκρουσης μεταξύ της ΕΡΤ και της NetMed , υπάρχει η προφορική συμφωνία μεταξύ των δύο πλευρών, βάσει της οποίας η κρατική ραδιοτηλεόραση θα καταβάλει το ποσό του 1 εκατ, ευρώ στη Forthnet για τα στιγμιότυπα των 14 ομάδων της SuperLeague , τα οποία μετέδιδε χωρίς άδεια και αμοιβή. Αυτό είναι το μέρος που αφορά σε όσα έχουν γίνει, ενώ ταυτόχρονα εντός έτους υπάρχει και η εκδίκαση των ασφαλιστικών μέτρων των Forthnet/ NetMed εναντίον της ΕΡΤ.

    Το δεύτερο μέρος της συζήτησης είναι για τη μελλοντική διαχείριση του αθλητικού προϊόντος. Υπό την παρουσία της SuperLeague τα 3 ενδιαφερόμενα μέρη, NetMed, Σκάι και ΕΡΤ θα κληθούν να αποφασίσουν την ώρα μετάδοσης των αθλητικών εκπομπών με τα στιγμιότυπα της μέρας. Το προηγούμενο Καλοκαίρι δεν υπήρξε καμία συμφωνία με αποτέλεσμα η ΕΡΤ , να ξεκινάει νωρίτερα τη δική της εκπομπή, συμπαρασύροντας και το Σκάι. Το πλέον ενδιαφέρον στοιχείο είναι η αλλαγή των θέσεων όλο αυτό το διάστημα. Ο Γιώργος Γαμπρίτσος, από τον όμιλο NetMed, προορίζεται για τη θέση του προέδρου διευθύνοντος συμβούλου της ΕΡΤ, καταλαμβάνοντας το πόστο που είχε ο Χ. Παναγόπουλος ο οποίος αναλαμβάνει θέση εντεταλμένου συμβούλου στο Σκάι.

    Αναρτήθηκε από ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ στις 8:07 π.μ.

    http://www.media-industry.blogspot.com/

    • kanis avatar
      kanis @ kanis 06/02/2010 13:31:05

      Μεγαλομέτοχος στη NETMED δεν είναι κι ο Λάτσης;
      ...θυμήθηκα τώρα κι εκείνη τη ανάρτηση του φάκτορα για εκείνο το δείπνο του ΓΑΠ με τα νέα τζάκια!...φίλοι όλοι των Κωστόπουλου-Λαλιώτη!
      Ολα κύκλους κάνουν κι ο Κωστόπουλος με τον Λαλιώτη, ήταν εκείνοι που σε δείπνο είχαν αναδείξει τον Σημίτη!!
      Αυτό θα πει πάταξη της διαπλοκής!!!!

  12. aris lalidis avatar
    aris lalidis 06/02/2010 13:24:11

    Aϊντε μωρε!Ολα τα τρωκτικα στην πιστα..

  13. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 06/02/2010 15:26:29

    Nazgul,Πόθεν τούτο τεκμέρεται;Εκτός και πικράθηκες μ'αυτά που διάβασες.Δεν παιράζει,θα σου περάσει.Η παραγματικότητα,δεν είναι πάντοτε αρεστή.

  14. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 06/02/2010 15:51:42

    Όπου νάναι θα αναλάβει θέση και ο "μίστερ εθνικά μπούτια", ή ο Λούλης Κουκλεντές.
    Κωστόπουλος και λοιποί βλαχαδεροί βρήκαν και παίζουν. Δεν φταίνε αυτοί. Υπάρχουν χαχόληδες που τους διαβάζουν και τους ακούνε επιμελώς, ονειρευόμενοι μια φέτα από το γυφτομπαρόκ λάϊφ στάϊλ που εμπορεύονται.

  15. Nazgul avatar
    Nazgul 06/02/2010 17:04:00

    Τεκμαίρεται αγαπητέ, που απ' ότι φαίνεται εκτός από την έλλειψη χιούμορ έχετε και έλλειψη γνώσεων ορθογραφίας η τέλος πάντων ενός spell checker.

  16. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 06/02/2010 17:43:07

    Nazgul,μπουντρούμ και λουκούμ,ευχαριστούμε γιά την διόρθωση.Στο μέλλον,θα προστρέχουμε στις συμβουλές σας.Αλλά όμως ,έχετε δίκιο και τ'αναγνωρίζω,διότι όντως,οι γραμμές γράφτηκαν πολύ βιαστικά.Ημαρτον.Αιτούμαι,γονυπετής την συγγνώμην σας...Κύριε!Δεν μας είπατε όμως ,λουκούμ.Χωράτε κι εσείς στην poubelle με τους βλαχομπαρόκ;Αποτελούν μήπως ίνδαλμά σας και γι'αυτό ξινίσατε...Κύριε;Τέτοια και τόση χολή,θα σας πνίξει και είναι κρίμα.(Γνωρίζετε ασφαλώς,ποίων γνώρισμα είναι η μισαλλοδοξία και η κακεντρέχεια).Αυτά γιά την ώρα και να ξέρετε:Noblesse,oblige!Ps:very probably,there is no spell checker in my PC.Bonne nuit cher Haloum.

    • Nazgul avatar
      Nazgul @ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 06/02/2010 17:54:16

      Bear't that the opposed may beware of thee

  17. Nazgul avatar
    Nazgul 06/02/2010 17:46:59

    Τὴν ὑπόνοιαν ἄπεχε, τὸν δε ἐλάττω μὴ ἀποσκυβαλίσῃς...

  18. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 06/02/2010 17:56:56

    Quelle intelligence stupefiante et surprenante!!!!Bodroum.Ατράνταχτα επιχειρήματα.Μπορείτε να κοπανιέσθε όσο θέλετε ...Κύριε.Δυστυχώς,εξέλιπεν ο χρόνος γιά σάς.Επιστρέφω εις την πολλοστήν μελέτην του a la recherche du temps perdu και του l 'insoutainable legerete de l'etre,διότι όσο αναδεύεις τα σκύβαλα......Τέεεεεεεεελος,που θ'άλεγε κι η Ανίτα.

    • Quicky avatar
      Quicky @ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 07/02/2010 10:22:23

      Σωστός ο Σπάρτακος!!

  19. ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ avatar
    ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ 06/02/2010 18:04:14

    Ο πρώτος διδάξας στον μεταμοντερνισμό ήταν το καλόπαιδο , το φιλαράκι του Σημίτη ο Γ.Βέλτσος, που έλεγε στους φοιτητές του στη Πάντειο να σταθούν πάνω στο σιδερένιο διαχωριστικό της Συγγρού για να δούνε.....τη θνησιμότητα του ανθρώπου! ΄Ετσι ακριβώς ανερμάτιστο, και μπουρδολογικό είναι και το Πασόκ, βαθύ άμα τε και εκσυγχρονιστικό ή μεταμοντέρνο.

    • Δημήτρης avatar
      Δημήτρης @ ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ 06/02/2010 20:03:22

      Καθόλου μπουρδολογικό δεν είναι, έχει συγκεκριμένους στόχους και σχέδιο για να τους πετύχει. Για αυτό και τους πετυχαίνει άλλωστε. Δεν ενεργεί τυχαία. Όλες του οι κινήσεις είναι προς μία κατεύθυνση από τη δεκαετία του 1980 γιατί έχει καθορισμένη νοοτροπία και κοσμοθεωρία, που ακολουθούν όλοι οι αρχηγοί και τα μέλη του. Αν δεν καταλάβει ο κόσμος τι προσπαθεί να διαλύσει το ΠΑΣΟΚ δεν πρόκειται να καταφέρει να το εμποδίσει.

    • ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ avatar
      ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ @ ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ 07/02/2010 11:40:06

      Εννοούσα ως προς την χρήση των λέξεων. Οπως ο πατέρας του ο Ανδρέας που είχε κατασκευάσει μια πανέξυπνη πλην κενή Πρωτοβουλία των ΄Εξ ή την άλλη εξαπάτηση με το Ενιαίο Αμυντικό Δόγμα Κύπρου-Ελλάδας, που τότε έτυχε να ήμουν στην Κύπρο κι έβλεπες σοβαρούς ανθρώπους να κλαίνε και να λένε αυτός είναι ηγέτης (ο Ανδρέας, τρομάρα τους)και τώρα η Ελλάδα είναι στο πλάϊ μας. Και μετά από την πολύ συμπαρατάξη έστειλαν τους S-300 στην Κρήτη. Αυτό εννοώ με την λέξη μπουρδολογία. Είναι πάντως σωστή η άποψή σου.

  20. xrhxa65 avatar
    xrhxa65 06/02/2010 23:20:41

    Πάντως έχω την αίσθηση...(μάλον σιγουριά είναι) ότι ένα ΜΜΕ που είχε κρατήσει ένα ελλάχιστα αποδεκτό επίπεδο ποιότητας στην ενημέρωση χάθηκε...
    Εμφανίζεται δυστυχώς αυτή η αίσθηση της απώλειας πολύ συχνά και για πολλά μικρά και καθημερινά πράγματα (γι'αυτό και εντελώς απαραίτητα ),το τελευταίο διάστημα.Δεν ξέρω στο τί είναι υπεύθυνη η κρίση σ'αυτό. Εγώ τα ρίχνω στην μικροψιχία και στο ρεβανσισμό που δείχνουν ανθρωπάκια που ξαφνικά και εκεί που δεν το περίμεναν , ξαναβρέθηκαν στην εξουσία .Δείχνουν να λένε...κοίτα ρε σε κάνω πάλι κουμάντο, νιώσε με στο πετσίσου, σε κάνω ότι θέλω.......................................
    Είδα και ένα ρεπορτάζ στην ΝΕΤ στις 9'00: η χρησιμότητα του τραίνου στην ζωή του νεοέλληνα.....:(ΠΑΡΟΤΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥ ΟΣΕ ΥΠΕΡΒΑΙΝΕΙ ΤΑ 2 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ Η ΜΕΙΩΣΗ ΑΛΛΑ Η ΕΠΕΝΔΗΣΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΩΝ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΟΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΜΑ.....)σίγουρα ρεπορταζ κατά παραγγελία υπουργού που δεν του δίνουν να φάει όσα θέλει.......ΑΛΛΑ : Ε Λ Ε Ο Σ
    Κ ΆΝΤΕ ΚΆΤΙ....ΝΑ ΚΆΝΟΥΜΕ ΚΆΤΙ...Δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτό...............................................

  21. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 07/02/2010 08:04:36

    Καλημέρα-καλλλλλημέρα(που λέει κι ο Χατζηλαλάκης).Απόκριες κι αν δεν το πήρατε χαμπάρι απ'τα (λιγοστά είναι η αλήθεια)μασκαρεμένα παιδάκια στις πλατείες,ευκαιρία να το διαπιστώσετε στο διαδίκτυο:έχουμε και μεταμφιέσεις ψευδωνύμων,τώρα.Πότε αρλεκίνος,πότε κολομπίνα και πότε ραχάτ-λουκούμ.Γιά καμουφλάζ!
    Υ.Γ:Ξέρει κανείς τη διακύμανση της τιμής της ταραμοσαλάτας φέτος;;;;Οχι τίποτ'άλλο,αλλά χάσαμε και τον Τσιαμτσίκα.Φαίνεται πως ....ΤΩΡΑ,οι τιμές στα φαγώσιμα,όχι μόνο σταθεροποιήθηκαν,αλλά σε πολλές περιπτώσεις,πέφτουν κιόλας.Τσίουουουουουου!!!!!

  22. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 07/02/2010 10:47:01

    Quicky,πρόσεχε!!!!Μην μου στενοχωρείς τον jangul,γιατί μπορεί και να την κάνει κι αυτός μ'ελαφρά.Οπως πολλοί προγενέστεροί του(επίκουροι,κεραυνοί,και άλλα ξεκούρδιστα κύμβαλα),που είδαν φώς και μπήκαν,θαρρώντας ότι θα ψαρέψουν γαλάζιες δράκαινες,με πράσινες πετονιές.Λίγη Arte povera,δεν έβλαψε κανέναν.Να γελάσει λιγουλάκι και το χειλάκι μας....

  23. Nazgul avatar
    Nazgul 07/02/2010 11:43:59

    Ρε ΣΠΑΡΤΑΚΑ σοβαρά τώρα περιμένεις να αντιδράσω σε τέτοιο επίπεδο ?

    Σοβαρέψου και είμαι στην διαθεσή σου κνώδαλο ;-x

  24. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 08/02/2010 07:33:06

    Baboul:Ασφαλώς και δεν περιμένω,γιατί ΑΥΤΟ το επίπεδο, δεν είναι γιά τα κυβικά σου.Φαίνεται άλλωστε,στη δεύτερη φράση σου,όλο το άλας του πνεύματός σου.Παρ'όλο που δεν ηρξάμην χειρών αδίκων,σε ενημέρωσα ότι εξέλιπεν ο χρόνος δι εσέ.Εκτός και με μπερδέψεις με καινούργιο πάλι ψευδώνυμο.Θα μου πάρει λίγο χρόνο(του μικρόνοος),αλλά...που θα πάει;Θα το καταλάβω από την αποφορά της πράσινης χολής σου.Ξαναλέω :Τέεεεεελος!
    Υ.Γ:Διά πάντα ενδιαφερόμενον:Ζητείται διορθωτής κειμένων,στην εφημερίδα των διανοουμένων,"Στό καρφί".

    • Quicky avatar
      Quicky @ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 08/02/2010 12:41:30

      Κακώς ασχολείσαι Σπάρτακε με τον Γκιούλ..Τί γίνεται όταν έχεις Datsun και ξαφνικά σου τυχαίνει μια Ferrari?Όταν ζεις σε τρώγλη και ξαφνικά σου βρίσκεται μια βίλα?Ε,το ίδιο γίνεται όταν από το troktiko και το press.gr ξαφνικά μπαίνεις στο antinews.Θα μάθει,θα μάθει..