#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
22/04/2012 06:45
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Αυτή είναι καθηγήτρια !



Πρόκειται για  30χρονη καθηγήτρια σε λύκειο της Καλιφόρνιας, ονόματι Stacie Halas, η οποία όταν δεν βρίσκονταν στην έδρα διδάσκοντας χημεία, πρωταγωνιστούσε σε ταινίες πορνό διαθέσιμες δωρεάν στο διαδίκτυο.

Ταινίες όμως,  που πέτυχαν να ανακαλύψουν οι ψαγμένοι μαθητές της.

Το αποτέλεσμα ήταν η καλλιτέχνις να απολυθεί πάραυτα, με τις αρχές της πολιτείας να δηλώνουν πως η φλογερή καθηγήτρια μπορεί «να μην διέπραξε κάποιο ποινικό αδίκημα, αλλά διέπραξε ηθικό ατόπημα…».

Η Halas, τουλάχιστον στις ταινίες, αποδεικνύεται άριστη επαγγελματίας, και συμμετέχει σε πληθώρα σεξουαλικών δραστηριοτήτων, οι οποίες λαμβάνουν χώρα στο διαμέρισμά της, με συμμετοχή φίλων της. Χρησιμοποιεί μάλιστα το καλλιτεχνικό ψευδώνυμο Tiffany Six.

Το μόνο που σκέφτομαι τώρα, είναι οι καημένοι οι μαθητές της, και οι φαντασιώσεις που θα είχαν τόσο καιρό για αυτήν, χωρίς όμως  να γνωρίζουν την πραγματικότητα.

Μέχρι που την ανακάλυψαν, αλλά φευ… η κυρία απολύθηκε, και  την έχασαν μέσα από τα χέρια τους.

Τους συμπαρίσταμαι ολόψυχα.

Κουράγιο αδέλφια.

thesmokinggun.com

S.A.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. juliet avatar
    juliet 22/04/2012 06:58:19

    Καλημέρα,είσαι απίθανος......χημεία δίδασκε η εν λόγω κυρία .Αν εδίδασκε θρησκευτικά ....ήτανε εκτός θέματος!

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ juliet 22/04/2012 07:02:09

      Χα χα, βρε τι πάθανε τα παιδιά!!! Όταν ήμουν ακόμη μαθητής στο λύκειο, που ήταν αρρένων παρακαλώ, τόσο εγώ, όσο και οι περισσότεροι συμμαθητές μου ήμαστε φουλ ερωτευμένοι με την φιλόλογο, με την θεολόγο, και γενικά με οποιοδήποτε θηλυκό εμφανίζονταν στο … κτίριο.
      Οι φαντασιώσεις μας ήταν άπειρες, καθημερινές, και κολασμένες, άσχετα αν οι εν λόγω καθηγήτριες θύμιζαν περισσότερο την Σαπφώ Νοταρά, παρά κάποια σεξοβόμβα.
      Χωρίς να δίνουν το παραμικρό δικαίωμα, οι συγκεκριμένες κυρίες μας έστελναν αδιάβαστους, για … τα περαιτέρω. Για αυτό και οι περισσότεροι από εμάς, είχαν γεμίσει σπυράκια.
      Φανταστείτε λοιπόν τι έπαθαν κάποιο σημερινοί μαθητές, όταν ανακάλυψαν πως η καθηγήτριά τους, όχι μόνο είναι σεξοβόμβα, αλλά είναι και πορνοστάρ!!!!
      Το όνειρο του κάθε έφηβου μαθητή, δηλαδή.

      • juliet avatar
        juliet @ Strange Attractor 22/04/2012 07:11:31

        Πάντως από φάτσα δεν λέει και πολλά αλλά είπαμε δίδασκε καλά...χημεία,εκεί πάω πάσο .
        Και εσείς,,βρε ''ζωηρά πλάσματα'' ,μια εκπρόσωπο Ανεξαρτήτων που ήτανε και σεμνή αλλά ένα εεεεεεεε,έλεγε παραπάνω και της την πέσατε ,ζητήσατε ...απόσυρση ένεκα απειρίας...

        • tak avatar
          tak @ juliet 22/04/2012 07:15:06

          Καλημέρα! Ύπαγε οπίσω μου σατανά... Πρωί - πρωί! Μη κάνεις "φόνο"...

          • Strange Attractor avatar
            Strange Attractor @ tak 22/04/2012 07:20:06

            Ακόμη και σήμερα, υπάρχουν παλιές μαθήτριες του Δαναού (65χρονες πλέον) που συνεχίζουν να είναι ερωτωχτυπημένες από τον Δαναό (Αλαίν Ντελόν) παλιό τους δάσκαλο.
            Άβυσσος η ψυχή του μαθητή!!!!

          • tak avatar
            tak @ Strange Attractor 22/04/2012 07:51:05

            Έρεβος η ψυχή του Δασκάλου!

          • juliet avatar
            juliet @ tak 22/04/2012 08:11:08

            και του tak!!!!!

          • tak avatar
            tak @ juliet 22/04/2012 08:15:05

            tik - tak!

          • juliet avatar
            juliet @ tak 22/04/2012 07:20:54

            Καλημέρα!....σήμερα γιορτάζουν οι ''άπιστοι Θωμάδες''.Είσαστε όλοι έτοιμοι για ....πλακίτσες.

    • tabachaniotika avatar
      tabachaniotika @ juliet 22/04/2012 20:13:16

      ..ΦΥΣΙΚΗ , ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΗ! ΚΑΙ ΧΗΜΕΊΑ

  2. S.P. avatar
    S.P. 22/04/2012 07:02:01

    Στην Ελλάδα αμφιβάλλω αν απολύετο "πάραυτα". Θα μεσολαβούσε το συνδικαλιστικό κίνημα να την σώσει. Σίγουρα πράγματα.
    Μόνο δεν ξέρω τώρα, λόγω τρόικας με τον νέο νόμο οι συνδικαλιστές απεβλήθησαν από τα πειθαρχικά!

    • Σχετικά Ασχετος avatar
      Σχετικά Ασχετος @ S.P. 22/04/2012 07:12:02

      Να και ένα καλό που θα έκανε το συνδικαΛΗΣΤΡΙΚΟ κίνημα.

      • S.P. avatar
        S.P. @ Σχετικά Ασχετος 22/04/2012 07:13:42

        Ναι βέβαια!! χα, χα, χα!!!

    • juliet avatar
      juliet @ S.P. 22/04/2012 07:18:01

      S.P
      καλημέρα, εξαρτάται με ποιό κόμμα κατέβαινε ,αγαπητέ.
      Με τη Ν.Δ ;δεν την κόβω ,είναι ηθικοπλάστες.
      Με Πασοκ ;πρώτη η Ροδούλα θα έκανε απεργία έξω από το Αγιο Ορος σε μια βάρκα.
      Με Λάος; ο Γιωργάρας θα έβαζε τη Σαρρή να τη φορμάρει και μετά θα της τραγούδαγε ....σταυρώστε με.
      Με Κουβέλη.....ξενερώσαμε.
      Με Ντόρα.........τι να σου πω ,μάλλον πορεία έξω από τη Συγγρού.
      Δεν λέω άλλα ένεκα μέρας ...του απίστου Θωμά σήμερα.

      • S.P. avatar
        S.P. @ juliet 22/04/2012 07:25:48

        Juliet,
        Καλημέρα, νομίζω όμως, ότι οι συνδικαλιστές όλων των κομμάτων θα τα εύρισκαν και στα πλαίσια των ποσοστώσεων θα έλεγαν στον Πρόεδρο του πειθαρχικού: "Μιλάμε για μια επιπληξούλα κ. Πρόεδρε" ;;;!!! χα, χα, χα!!!

      • voter avatar
        voter @ juliet 22/04/2012 07:55:01

        Juliet , σε εμπνέει το πρωί !
        Αυτό με την απεργία της Ροδούλας απίθανο ! Πως το σκέφθηκες ?Πριν η μετά τον καφέ ?
        Καλημέρα !

        • juliet avatar
          juliet @ voter 22/04/2012 08:06:24

          voter,
          καλημέρα ,πρωινός τύπος είμαι .Η νύχτα μου φέρνει συσκότιση .Είπα να σου φτίαξω και τη διάθεση ...αρκετά με τους υποψηφίους της Α´Αθηνών,χιχιχι.
          Αλλοστε οι προπονήσεις γίνονται πρωι ...και εγώ μια ζωη των γηπέδων είμαι....

          • voter avatar
            voter @ juliet 22/04/2012 08:26:16

            Σ'ευχαριστώ Juliet !
            Πάντα εύστοχες και πολιτισμένες οι τοποθετήσεις σου .Θα "συμμετέχω " μαζί σας απόψε απο τα ερτζιανά -λογω δουλειάς .

      • Σχετικά Ασχετος avatar
        Σχετικά Ασχετος @ juliet 22/04/2012 07:56:15

        Του άπιστου Θωμά σήμερα............η του έξυπνου Θωμά;

  3. salmonellas avatar
    salmonellas 22/04/2012 07:25:01

    Ως συνηθως συμβαινει στη χωρα αυτη καταπιαν την καμηλο και διυλυσαν τον κωνωπα. Απολυθηκε η σχολικη λειτουργος για λογους ασχετους με την επαγγελματικη της ιδιοτητα και αφεθηκαν ελευθεροι οι μαθητες να φερουν οπλα στα σχολεια και να εκτελουν οποιον τους αρεσει. Η υποκρισια σ' ολο της το μεγαλειο οταν ειναι γνωστο οτι το 30% της κινησης στο διαδικτυο αφορα ζητηματα της δευτερης της ιδιοτητας.

    • voter avatar
      voter @ salmonellas 22/04/2012 07:51:46

      Καλά, βρε Σαλμονέλλα !
      Τι μας επαναφέρεις στην τάξη πρωί- πρωί ? Αφησέ μας λίγο να διασκεδάσουμε μετά την κατάθλιψη που πάθαμε χθές με την "δημοκρατία της Βαιμάρης" ?

      • juliet avatar
        juliet @ voter 22/04/2012 08:09:29

        χαχαχαχα ,δεν μπορούσα και να μιλήσω.Απ'ότι φαίνεται ξέρουμε πολλά .

  4. juliet avatar
    juliet 22/04/2012 07:30:14

    Μπα για χαιδολόγημα μάλλον ,τσιπιά .....στο μάγουλο ,μη παρεξηγηθούμε,χιχιχι.

  5. nikos k avatar
    nikos k 22/04/2012 07:45:34

    Άπιστοι Θωμάδες χωρίς Μαρκήσιο...γίνεται;;;
    Καλημερα!

  6. yianna avatar
    yianna 22/04/2012 07:48:24

    Καλημέρα,
    Εμείς έχουμε πεισθεί, το θέμα είναι αν θα πείσει ψηφοφόρους από την ευρύτερη δεξιά παράταξη ή πέραν αυτής, ή τους αναποφάσιστους.
    Αναμένουμε με αγωνία στις 11:30 τι θα πεί

  7. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 22/04/2012 07:58:35

    Την πάψανε από καθηγήτρια, αλλά παραμένει δασκάλα της ζωής!!!!

  8. popolaros avatar
    popolaros 22/04/2012 07:59:09

    Τι μας κάνεις πρωί-πρωί βρε strange.
    Άλλο ήθελα να κάνω και τώρα ψάχνω το nickname για 'οπτικοποιημένη επαλήθευση' του ρεπορτάζ.
    Στη δημοτική...show me the tsonta.

    • dikefalosaitos avatar
      dikefalosaitos @ popolaros 22/04/2012 15:50:03

      Όλος τυχαίως, άνοιξε στην οθόνη μου οπτικοποιημένο (βίντεο) υλικό. Μπορώ λοιπόν να βεβαιώσω, ότι την κοπέλα την αδικεί παράφορα η φωτό.
      Είναι άλλης...κλάσης ;)

  9. Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης avatar
    Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 22/04/2012 09:06:21

    "Οι φαντασιώσεις μας ήταν άπειρες, καθημερινές, και κολασμένες, άσχετα αν οι εν λόγω καθηγήτριες θύμιζαν περισσότερο την Σαπφώ Νοταρά, παρά κάποια σεξοβόμβα." Εἷναι αὐτὸ ποὺ λέμε "δύσκολα παιδικὰ χρόνια"...

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 22/04/2012 09:25:04

      Φριχτά. Είχαμε και μια θεολόγο που έφερνε στη Γκιζέλα Ντάλι.

      • juliet avatar
        juliet @ Strange Attractor 22/04/2012 09:33:17

        δηλ. ο Δαναός είναι αιωνόβιος; τα μετράω και δεν μου βγαίνουν ,65 οι μαθήτριες βάλε να ήταν 30 ....

        • Strange Attractor avatar
          Strange Attractor @ juliet 22/04/2012 09:52:42

          Εσύ τάχα κάνεις πως τον γνωρίζεις.
          Τώρα μας λές πως δεν ξέρεις ότι είναι 80 φεύγα;
          Αποφοίτησε από το σχολαρχείο του Τσοτυλίου, επί Βενιζέλου (Ελευθέριου).

  10. Πατωματζής avatar
    Πατωματζής 22/04/2012 09:06:58

    Ρε παιδιά sorry δηλαδή αλλά με τι ρυθμούς κινούνται εκεί πέρα στο Αμέρικα??
    Μπήκα στον πειρασμό κι εγώ και δίνοντας στο Google το όνομά της πετάχτηκαν ένα σωρό σελίδες με γυμνές φωτογραφίες της, βίντεο κλπ κλπ.....
    Άρα το κορίτσι κάνει καιρό τη δουλειά αυτή LOL μπας και την άφηναν για να κάνει διαπαιδαγώγιση για τα πιτσιρίκια?

    • marios avatar
      marios @ Πατωματζής 22/04/2012 10:25:58

      Την εφαγε μπαμπέσικα το καθηγητικό κατεστημένο.

  11. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 22/04/2012 09:31:19

    Είσαι μερακλής!!!!

  12. ΙΩΑΝΝΗΣ avatar
    ΙΩΑΝΝΗΣ 22/04/2012 09:51:25

    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΜΑΘΗΜΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΧΗΜΕΙΑ???ΑΝΑΤΟΜΙΑ???

  13. usound avatar
    usound 22/04/2012 11:59:50

    Μάπα η μάπα!

  14. usound avatar
    usound 22/04/2012 12:01:17

    Μπεζεντάκου ελαφρά βελτιωμένη.

  15. nikolas avatar
    nikolas 22/04/2012 12:17:51

    Ο έρωτας και το σέξ είναι θέμα χημείας αποδεδειγμένα!!!

    • Σχετικά Ασχετος avatar
      Σχετικά Ασχετος @ nikolas 22/04/2012 17:13:35

      Και η κόντρα στους νόμους της βαρύτητας,θέμα χημείας είναι;

      • ΕΥΑ avatar
        ΕΥΑ @ Σχετικά Ασχετος 22/04/2012 17:23:49

        Εκεί έχεις να κάνεις με τον Νεύτωνα, αποκλειστικά...

  16. Κυαίστωρ avatar
    Κυαίστωρ 22/04/2012 12:58:12

    Έπρεπε να αξιοποιηθεί σε άλλο πόστο η εν λόγω κυρία, αντί για χημεία να διδάσκει σεξουαλική διαπαιδαγώγηση.
    Όταν πήγαινα λύκειο τέθηκε απο τη Δευτεροβάθμια να μας διδαχθεί για ένα 4ημονο ένα τέτοιο πράγμα και τελικά τι ήταν; Κάτι φυλλάδια της πλάκας, θεωρητικούρες (και αυτή που δίδασκε ήταν αρκετά καλύτερη σε φάτσα έστω απο την Αμερικανίδα ομολογό της), ενώ θα έπρεπε ήδη απο τότε να υπάρχει και πρακτική.
    Και φυσικά πολλά "διαγωνίσματα" πάνω στο αντικείμενο !

  17. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/04/2012 13:05:21

    Ψαγμένοι οἱ μαθητές στό Ἀμέρικα...

    • juliet avatar
      juliet @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 22/04/2012 13:24:45

      Κυθήριε,
      είπα δεν θα σκάκει μύτη η γνωστή και μη εξαιρετέα παρέα...

  18. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 22/04/2012 15:25:40

    Βρε μπας και είναι προβοκάτσια;;; Σίγουρα η κοπέλα ήταν ερευνήτρια: 1.Ανακάλυψε ''αναφλέξεις'' χωρίς την παρουσία των παραδοσιακών σπίρτων, οινοπνεύματος, πετρελαίου κλπ.
    2.Κατάφερε να εξαφανίσει τις τριβές.
    Αποτέλεσμα: Την έφαγε το σύστημα....
    ΥΓ: Με το σύνθημα ''μία για όλους κι όλοι για μία'' κινδύνεψαν να καταρριφθούν και όλες οι γνωστές θεωρίες προσωπικότητας...

  19. γιαννα.μαρουσι avatar
    γιαννα.μαρουσι 25/07/2012 10:24:22

    πολύ άδικο να απολυθεί πάντως.τι να έκανε μέχρι να διοριστεί; οι διορισμένες συναδέλφισσες της στην ελλάδα προς τα εκεί οδεύουμε με 700 ευρω το μήνα!!