#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
13/06/2010 12:10
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ανησυχώ πολύ…ο Γιώργος κάνει ό,τι μπορεί



Δεν ήρθαν οι εταίροι μας για να μας ελέγξουν. Για να ξεσηκώσουν το σχέδιο ήρθαν. Όλοι θέλουν να κλέψουν, αλλά δεν ξέρουν τον τρόπο!

Ποιος υπαρκτός σοσιαλισμός; Η Ελλάδα έχει την παγκόσμια πρωτοτυπία. Είναι η μοναδική χώρα στην οποία εφαρμόζεται ο ανύπαρκτος σοσιαλισμός

Το ΠΑΣΟΚ είναι σαν τον κουρασμένο σαραντάρη. Στην εφηβεία ήθελε να αλλάξει τον κόσμο και στα σαράντα θέλει να αλλάξει τα έπιπλα στη βίλα του.

Πρέπει να το παραδεχτούμε ο Παπανδρέου κάνει ότι μπορεί... Kι αυτό ρε παιδιά, είναι εκείνο που με ανησυχεί.

Για να μην κλέβω, τα προηγούμενα δεν είναι δικά μου, είναι του φοβερού Χάρρυ Κλην.

Γεια σου ρε Τραμπάκουλα βοσκάγαμε τα πρόβατα εδώ παρά πέρα ,αλλά δεν μας αφήνουν να ησυχάσουμε.

They pull me back


Ρωτάνε τον αδελφό του Γιώργου Παπανδρέου, Νίκο, στην Ελευθεροτυπία:

- Θα σας ρωτήσω αμέσως αμέσως για το επώνυμο που κουβαλάτε.

- Κατάλαβα. Πάλι τα ίδια. Γνωρίζω ότι όποια συνέντευξη κι αν δώσω, πάντα θα αρχίσουμε με το επώνυμο. Ας είναι.

Δηλαδή ισχυρίζεται ότι αν δεν τον έλεγαν «Παπανδρέου» θα του έπαιρνε κανείς συνεντεύξεις;

Γιατί έφυγε ο ΛΑΟΣ από την Εξεταστική για την Ζήμενς;

Φαντάζεστε να πάει ο Κοκκαλίνος και να τον ρωτάνε για τις σχέσεις του με την Τζαβέλλα;



Πρόεδρε Αντώνη μην ακούς τον Αβραμόπουλο και τον Παναγιωτόπουλο που σου λένε η καλοκαιρινή εξόρμηση να γίνει στις παραλίες. Το λένε επειδή θέλουν να πάρουν αμπάριζα τις παραλίες με τα καινούργια μαγιό που αγόρασαν.

Στα βουνά να γίνει. Αυτά «θα πάρουν» οι Έλληνες με το κακό που μας βρήκε.

Επίσης οι παραλίες δεν είναι καλή ιδέα γιατί κυκλοφορεί σ’ αυτές και ο Καραμανλής.

Διαβάσατε, φαντάζομαι, που αυξήθηκε κατά 50% η πελατεία στα ψυχιατρεία. Και να φανταστείτε ότι έχει αραιώσει τις εμφανίσεις στην τηλεόραση ο Γιώργος.

Θα ήθελα να στείλω μια επιστολή συμπαράστασης στον Άκη, για τον πόλεμο που του κάνουν. Σε ποιο από τα 22 σπίτια βρίσκεται;

Αλλά μπορεί να γράψω απλά ΑΚΗΣ έξω απ’ το φάκελο και να πάει. Με τόσα ακίνητα πρέπει να έχει δική του πτέρυγα και ιδιωτικό ταχυδρόμο στα ΕΛΤΑ.

Επιτέλους. Με την έναρξη του μουντιάλ βρέθηκε ρόλος για τον Πάγκαλο. Επίτιμος χειριστής βουβουζέλας.

Φθινόπωρο θ’ ανακοινώσει το κόμμα η Ντόρα. Λογικό να μικρύνει η μέρα, να μεγαλώσει η νύχτα, να μπορεί να κυκλοφορεί περισσότερες ώρες ο Μητσοτάκης.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. loretta avatar
    loretta 13/06/2010 12:54:09

    χαχαχαχα απλα εξαιρετικο...!

    • ΠΕΛΙΑΣ avatar
      ΠΕΛΙΑΣ @ loretta 13/06/2010 19:28:09

      Tί να κάνει ρε σεις ;

      Μόλις προχθές τον ρώτησαν σην Βιέννη μετά απο την ομιλία του σχετική με τα μέτρα του για την οικονομία μας, πού και πώς θα κάνει επενδύσεις. Δηλαδή ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΫΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΧΑΛΙ.

      Και ο μοναδικός απάντησε

      στα πράσινα άλογα. Στην πράσινη ανάπτυξη!

      Τον έφτυσαν και εκεί. Εμείς όμως τί χρωστάμε να τον συντηρούμε ακόμα στην Ελλάδα;

      ΠΕΛΙΑΣ

  2. Dimi avatar
    Dimi 13/06/2010 13:04:56

    Γιά δε την κυρία της φωτογραφίας, ισχύει το αξίωμα:
    “Ice cubes are definitely an A+ for the nipples”.

  3. τάρας μπούλμπα avatar
    τάρας μπούλμπα 13/06/2010 13:48:55

    ρε μπαγάσα που πας και τις ξετρυπώνεις αυτές τις φωτογραφίες;

  4. πολίτης avatar
    πολίτης 13/06/2010 13:58:32

    Αχ ρε Καραμανλή, να, σε κάτι τέτοια σε τρώει ο George. Μάτι θολό, γλώσσα δύσκαμπτη, εγκέφαλος μπαμπουίνου, αλλά μόλις βάλει το μαγιώ σε σβήνει.

  5. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 13/06/2010 15:33:33

    Θαυμάστε το επίπεδο γνώσεων του μέσου Αμερικανού, που ψηφίζει ... πλανητάρχη και άρα τον μπόση τον δικό μας!
    http://www.youtube.com/watch_popup?v=fJuNgBkloFE

    • Dimi avatar
      Dimi @ Strange Attractor 13/06/2010 16:41:38

      Θαυμαστό Ι.Q σπανακιού..

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Strange Attractor 13/06/2010 16:51:05

      Προσέξτε και το χάρτη που τους δείχνουν, όπου το Ιράν είναι στην Αυστραλία κλπ. Τρικυμία εν κρανίω.
      Πρόσφατα στην Αμερική είχε γίνει και τηλεφωνικό γκάλοπ με το ερώτημα αν συμφωνείς ή όχι να ρίξουμε πυρηνικά στη ... Σουηδία διότι είναι "απείθαρχο κράτος!!!" Το 67% των ερωτηθέντων Αμερικανών συμφώνησαν!!!!.
      Στο ανωτέρω λινκ, προσέξτε πόσοι Αμερικανοί αγνοούν το ... βασικό θρήσκευμα του Ισραήλ!
      Αυτοί, κυρίες κύριοι, είναι οι σύγχρονοι masters of the universe. Και με τέτοιο λαό, έχεις εύκολη τη πολιτική συναίνεση και τη λαϊκή έγκριση να βομβαρδίσεις όποια Σερβία, όποιο Ιράκ και όποια ... Σουηδία σου καπνίσει. Καληνύχτα μας.

    • πολίτης avatar
      πολίτης @ Strange Attractor 13/06/2010 16:53:00

      Τώρα φοβάμαι περισσότερο!!!

    • πολίτης avatar
      πολίτης @ Strange Attractor 13/06/2010 16:54:28

      Και πέρα από το ότι μας κυβερνάει ένας από αυτούς, φοβάμαι ότι ο στόχος είναι να γίνουμε κι εμείς έτσι!!! Μπρρρρρρ

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ Strange Attractor 13/06/2010 16:56:56

      Αφθονη η Γερμανο-τουρκική προπαγάνδα, αν θέλετε, μπορώ να σας βρω πολύ καλύτερη. Μας κυβερνούν οι Γερμανοί, αλλά κατά τα λοιπά μας φταίνε οι Αμρικάνοι (και οι Εβραίοι, μην ξεχάσω τους Εβραίους)

      • ποσα απιδια βανει ο σακος avatar
        ποσα απιδια βανει ο σακος @ archaeopteryx 14/06/2010 10:05:58

        Δημοκρατικοί(Αμερική)-Γερμανία-Τουρκία.

        Πως λέμε το τρίγωνο του Διαβόλου?
        Ε, αυτό.

        Τους Δημοκρατικούς ψηφίζουν οι ομογενείς. Προς τα που πέφτει το Μανχάταν να μουτζώσω? Οι Αμερικανόβλαχοι.

      • Sic transit gloria mundi avatar
        Sic transit gloria mundi @ archaeopteryx 14/06/2010 10:21:06

        Ομεγενείς Ελληνοαμερικανοί και Αμερικανοεβραίοι (70 - 80%) ψηφίζουν Δημοκρατικούς. Αυτοί βέβαια δεν ξέρουν, πλανημένες συνειδήσεις είναι: Καλό είναι να τους στείλουμε από εδώ ινστρούχτορες να τους διαφωτίσουν με προπαγάνδα και αγκιτάτσια, να δούν το φώς το αληθινόν.
        "Η συνείδηση εισάγεται στις μάζες εκ των έξω".
        Βλαδίμηρος Ίλιτς Ουλιάνωφ, κοινώς Λένιν.
        Όσο για τους Γερμανούς, όλα τα κακά άρχισαν από τότε που έπεσε το Τείχος και βγήκαν στη φόρα τ' αρχεία της Στάζι.

      • ποσα απιδια βανει ο σακος avatar
        ποσα απιδια βανει ο σακος @ archaeopteryx 14/06/2010 11:39:17

        Δηλαδή μουντζώνουν και οι Ισραηλινοί κατά το Μανχάτταν?

      • Sic transit gloria mundi avatar
        Sic transit gloria mundi @ archaeopteryx 14/06/2010 11:46:46

        Γιατί νομίζεις, το χέρι του Νετανιάχου έπαθε αγκύλωση;
        Το Εβραικό στοιχείο των ΗΠΑ φταίει! Ιδού διαχρονικώς, Jewish Vote In Presidential Elections:
        h**p://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/US-Israel/jewvote.html
        Μετά τους Χούβερ - Ρούσβελτ, σταθερά Δημοκρατική ψήφος των Εβραιοαμερικανών 70 - 90 %

  6. AegeanHawk avatar
    AegeanHawk 13/06/2010 15:35:50

    SHARK πίνει η κοπέλα?

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ AegeanHawk 13/06/2010 19:29:35

      Ρετσίνα με λεμονάδα. Μάστ για φέτος!!!!

    • AegeanHawk avatar
      AegeanHawk @ AegeanHawk 13/06/2010 19:37:07

      αχαχαχα...θα "καταποθεί" πολύ φέτος.

  7. χελιδόνι avatar
    χελιδόνι 13/06/2010 17:07:15

    Κάποτε το ΠΑΣΟΚ, σεβότανε, τουλάχιστον,...τα μπάνια του λαού...
    Τώρα ασχολούνται μόνο, με τα μπάνια του αρχηγού...

    Σφήξαν οι ζέστες...κι αύριο πάλι ελεγκτές...κι άντε καλό μας καλοκαίρι!

    http://www.youtube.com/watch?v=hfAg-8z15CA

  8. enimerwsi avatar
    enimerwsi 13/06/2010 18:50:19

    Και ο Γιώργος το μπανάκι του...

    http://www.enimerwsi.com/2010/06/blog-post_8574.html

  9. ποσα απιδια βανει ο σακος avatar
    ποσα απιδια βανει ο σακος 14/06/2010 09:49:35

    Φθινόπωρο θ’ ανακοινώσει το κόμμα η Ντόρα. Λογικό να μικρύνει η μέρα, να μεγαλώσει η νύχτα, να μπορεί να κυκλοφορεί περισσότερες ώρες ο Μητσοτάκης.


    Έφτυσα το καφέ μου!!!
    LOL

  10. anonymos avatar
    anonymos 14/06/2010 10:00:54

    Το θράσος αυτού του ανθρώπου δεν έχει όρια. Πάει και δίνει συνεντεύξεις (στο εξωτερικο μόνο φυσικά, με τους ιθαγενείς θα ανακατευτεί) και λέει ότι έχει 45% ενώ όπου σταθεί και όπου βρεθεί τον αποδοκιμάζουν στην Ελλάδα, αφού λοιπόν αυτός ο παθολογικά ψεύτης ισχυρίζεται ότι έχει τόσο πολύ δεν έχει παρά να κάνει εκλογές να γελάσει κάθε πικραμένος. Του δίνουν ένα πλούσιο 20%.

  11. ποσα απιδια βανει ο σακος avatar
    ποσα απιδια βανει ο σακος 14/06/2010 11:38:00

    Η επόμενη επίσκεψη του ΓΑΠ θα είναι στη Σελήνη όπου εκεί θα κάνει πρες κόνφερανς με τη δια-Γαλαξιακή Συν-Ομοσπονδία για να ανακοινώσει οτι η Ελληνική Οικονομία ΔΕΝ κινδυνεύει ώστε να τον ακούσουν και πέραν του Ηλιακού μας συστήματος..

  12. Κικη avatar
    Κικη 15/06/2010 07:54:41

    Βρε παιδια αντι να τα γραφουμε στα μπλογκς ας βγουμε στο συνταγμα να καθησουμε εκει μεχρι να φυγουν αυτοι οι ξεπουλημενοι και ανικανοι κουισλινκ, και μετα τα βρισκουμε μεταξυ μας,η τον χαμενο να τον πνιξουμε αυτον και τον αδελφο του στο Καστρι στο πρασινο σκα..ο.Τι γραφουμε και ξαναγραφουμε αφου ειναι ηλιθιος νομιζει δε οτι αν γινουν εκλογες θα παρει πανω απο 45 τοις εκατο,χαμπαρει δεν εχει παρει το καθυστερημενο.