Όλα τα κορμιά... στον Τσίπρα
05/05/2014 16:11
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Όλα τα κορμιά... στον Τσίπρα

«Ξεκίνησε η προεκλογική καμπάνια και εγώ χρησιμοποιώ κάθε μέσο. Ψηφίστε Για μία Άλλη Ευρώπη με τον Τσίπρα»

Ονομάζεται Πάολα Μπακίντου και είναι δημοσιογράφος από την Ιταλία. Είναι επίσης η υπεύθυνη επικοινωνίας της κίνησης «Για μία Άλλη Ευρώπη με τον Τσίπρα», αυτής που έχει πατώσει στις δημοσκοπήσεις της γειτονικής χώρας.

Έτσι, λοιπόν, η υπεύθυνη επικοινωνίας αποφάσισε να «σηκώσει» λίγο το ηθικό των Αριστερών που στηρίζουν τον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ. Έβαλε λοιπόν φωτογραφία με λευκό μπικίνι στο Facebook και έγραψε: «Ξεκίνησε η προεκλογική καμπάνια και εγώ χρησιμοποιώ κάθε μέσο. Ψηφίστε Για μία Άλλη Ευρώπη με τον Τσίπρα».

Με το που είδαν τη φωτογραφία όσοι μπήκαν στο Facebook έμειναν με ανοικτό το στόμα με την όμορφη εκπρόσωπο της ιταλικής λίστας L' Altra Europa con Tsipras. Είδατε που λέτε ότι είναι συντηρητικοί στην Αριστερά. Όλα τα κορμιά στην πίστα ρίχνουν για να δελεάσουν τους ψηφοφόρους. Όχι σαν τους δεξιούς της Ευρώπης που δεν δίνουν ούτε μια φωτογραφία από τις δικές τους καλλονές.

Τυχερός, πάντως, ο Αλέξης. Ακόμη κι αν πατώσει στις εκλογές θα έχει κάνει καλά... κονέ.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΤΑΚΗΣ avatar
    ΤΑΚΗΣ 05/05/2014 16:31:40

    Που ειμαι εγω ρε παιδια τη τυχη μου να κλαδευω ελιες ενω γινονται αυτα

  2. ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ avatar
    ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ 05/05/2014 17:23:45

    ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΝΗΜΟΝΙΟΥ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΜΕ ΜΑΓΙΟ.

  3. Άπαντα Επιστάμενος avatar
    Άπαντα Επιστάμενος 05/05/2014 17:25:33

    Γιατί δεν γράφει στα ελληνικά ότι θέλει να πει; Σε έλληνες ψηφοφόρους δεν απευθύνεται;

  4. airman avatar
    airman 05/05/2014 17:51:14

    Κάθε μέσο κι όλα έξω! Πάμε Ιταλία!

  5. βαγγέλας avatar
    βαγγέλας 05/05/2014 20:30:53

    Πως θα είναι η άλλη Ευρώπη; Κ&λ0ς;

  6. Κυθήριος avatar
    Κυθήριος 05/05/2014 21:13:51

    Αν δε βάλει κι η Ζωή μαγιώ,δε πρόκειται να σηκωθεί εδώ το ηθικό με τίποτα...

    • Hambo avatar
      Hambo @ Κυθήριος 05/05/2014 22:38:23

      Εντάξει τώρα μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα

    • Θόδωρος 17.06.2014 avatar
      Θόδωρος 17.06.2014 @ Κυθήριος 07/05/2014 19:33:44

      Μερακλή σε κόβω, Κυθήριε!..

  7. Μεγάλες στιγμές avatar
    Μεγάλες στιγμές 06/05/2014 08:57:15

    Είναι ολοφάνερο οτι στις δημοσκοπήσεις δεν υπάρχει πλέον διαφορά στήθους

  8. android avatar