02/01/2013 21:32
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Τραυματίστηκε από πέσιμο ο Κ. Μητσοτάκης

Στην Αθήνα μεταφέρθηκε με ιδιωτικό αεροπλάνο από τα Χανιά ο πρώην πρωθυπουργός Κ. Μητσοτάκης, ο οποίος νοσηλεύεται στο νοσοκομείο «Υγεία» καθώς τραυματίστηκε στο γοφό έπειτα από πέσιμο. Σύμφωνα με πληροφορίες από την οικογένειά του, η κατάσταση της υγείας του δεν εμπνέει ανησυχία ωστόσο ο πρώην πρωθυπουργός φαίνεται να έχει σπάσιμο και κρίθηκε απαραίτητο να έχει ιατρική παρακολούθηση και φροντίδα σε νοσοκομείο της Αθήνας.

Δύσκολα μπήκε η χρονιά για τον κ. Μητσοτάκη. Να του ευχηθούμε ταχεία ανάρρωση και μακριά από το... κακό μάτι

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΕΤΡΟΣ avatar
    ΠΕΤΡΟΣ 02/01/2013 23:12:53

    Ωχ, τι παροιμία θυμήθηκα τώρα : "Ο γέρος πάει ή από πέσιμο ή από χε...μο".
    Αυτόν όμως δεν τον φοβάμαι, γιατί είναι εφτάψυχος.
    Περαστικά Πρόεδρε.

  2. dim avatar
    dim 03/01/2013 00:04:58

    Διορθώστε το τίτλο στο άρθρο

  3. Darki avatar
    Darki 03/01/2013 07:38:36

    Χαρη ,παιδι μου εσυ εισαι?
    -Κοντα επεσες!

  4. factorx avatar
    factorx 03/01/2013 09:32:32

    τι να διορθώσω; για σοβαρέψου λίγο

    • κ.σ.μαυρόπουλος avatar
      κ.σ.μαυρόπουλος @ factorx 03/01/2013 13:08:45

      Καλή χρονιά.
      Γιατί κάνετε ότι δεν καταλάβατε τα περί διόρθωσης;
      Είναι ψέμα αυτό που κυκλοφόρησε, ότι δηλαδή το ατύχημα συνέβη στο μπάνιο;

    • dim avatar
      dim @ factorx 03/01/2013 17:11:10

      Τι εννοείς να σοβαρευτώ? Τον τίτλο είπα να διορθώσεις, Έγραφες Μητοτακης, αντί Μητσοτάκης...

  5. JE NE REGRETTE RIEN avatar
    JE NE REGRETTE RIEN 03/01/2013 09:33:49

    Τι έγινε το σχόλιό μου βρέ παιδιά; Δηλαδή δεν έχω δίκιο;
    Μόνον προς τιμήν σας θα είναι η δημοσίευσή του...
    Και μόνον έτσι θα πάμε μπροστά !

  6. Λιογκος avatar
    Λιογκος 03/01/2013 10:02:50

    Η τύχη του γύρισε την πλάτη!!!!!!

  7. JE NE REGRETTE RIEN avatar
    JE NE REGRETTE RIEN 03/01/2013 10:16:01

    Εντάξει, το ξαναγράφω :
    Εδινα δίκιο στην DIM και συνέχιζα λέγοντας ότι δεν πίστευα στα μάτια μου με τον τίτλο του Ε.Τ. "Κάταγμα ΙΣΧΥΟΣ του Κ.Μητσοτάκη"
    Αναρωτιόμουν μήπως ήταν λογοπαίγνιο.
    Τέλος, ζητώ στις προσλήψεις να υπάρχει επιτέλους μία αξιοκρατία και να μην παίρνουν τις δουλειές οι αγράμματοι.Ενας από τούς λόγους πού μας οδήγησαν στο σημερινό χάλι...
    Με την υπάρχουσα ανεργία οφείλουμε διπλά να είμαστε εκλεκτικοί.

    • dim avatar
      dim @ JE NE REGRETTE RIEN 03/01/2013 17:13:42

      Παιδιά ψυχραιμία, εγώ απλά είπα να διορθωθεί το Μητοτάκης σε Μητσοτάκης... Δεν υπονόησα τίποτα άλλο...

      • JE NE REGRETTE RIEN avatar
        JE NE REGRETTE RIEN @ dim 03/01/2013 17:47:42

        Αγαπητή DIM το Μη τ ο τάκης ούτε το είχα προσέξει.!
        Δεν ξέρω τι ήθελες να "υπονοήσεις" απλά το "από πέσιμο" σαν τίτλος άρθρου είναι λίγο ατυχές.
        Οσο γιά το άλλο πού είπα παραπάνω, του Ε.Τ., απορώ πώς δεν το σχολίασε κανείς άλλος...Οπου το είπα, ή ξεκαρδίστηκαν ή δεν με πίστευαν...

  8. LamprosM avatar
    LamprosM 03/01/2013 10:59:32

    Πως χτυπησε? Μονο ο Chuck Norris μπορεί να τραυματισει τον Μητσοτάκη.

    Περαστικά σου Πρόεδρε, να σηκωθείς πάλι όρθιος, όπως που σου αξιζει να εισαι