Ρεσιτάλ αθλιότητας από τους Χρυσαυγίτες
28/08/2014 16:06
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ρεσιτάλ αθλιότητας από τους Χρυσαυγίτες

Κάποτε πρέπει να τελειώνουμε με αυτή την αθλιότητα της Χρυσής Αυγής, αλλά για να τελειώσεις πρέπει από κάπου να αρχίσεις. Και δυστυχώς όλος αυτός ο χρυσαυγίτικος εσμός που έχει μαζευτεί στην ελληνική πολιτική σκηνή, δεν έχει τέλος σε αθλιότητα και ξεφτίλα. Ήρθε στο φως το ηχητικό ντοκουμέντο στο οποίο Χρυσαυγίτες βρίζουν ένα 15χρονο παιδί που σκοτώθηκε από όπλο αστυνομικού. Ο λόγος για τον Αλέξη Γρηγορόπουλο τον οποίο οι Χρυσαυγίτες βρίζουν με άθλιο τρόπο και τον ειρωνεύονται μόλις 7 μέρες μετά τη δολοφονία του από τον Κορκονέα.

Και μπορεί να μη συμφωνεί κανείς με τους άλλους άθλιους, τους μπαχαλάκηδες που βγήκαν κι έκαψαν την Αθήνα με αφορμή τον Αλέξη, προσβάλλοντας κι εκείνοι τη μνήμη του, όμως, αυτή η ξεφτίλα με τους χρυσαυγίτες δε χωνεύεται. Σύμφωνα με το ηχητικό ντοκουμέντο που βρέθηκε στο κινητό του Κασιδιάρη ακούγονται φωνές που εκτιμάται ότι ανήκουν στον ίδιο και τον Παναγιώτη Ηλιόπουλο.

Οι στίχοι όπως δημοσιεύονται στο ΕΘΝΟΣ :

«Στα μαθητικά σου τα βιβλία

πίσω από τις λέξεις, χ...κε ο Αλέξης

μες των Εξαρχείων την πλατεία

κι από την μπόχα ήρθε η αστυνομία

Κάθισε στον π...ο μου λιγάκι

να μου τον αρμέξεις, ψόφησε ο Αλέξης

Και στο σάπιο του το κ...κι

άναψε κι εσύ ένα κεράκι

Η μαμά του βγήκε στο μπαλκόνι

δεν μπορεί ν' αντέξει, την μπόχα του Αλέξη

σάπισε το άτυχο πρεζόνι

δεν θα ξεχάσουμε ρε παλιοπου...νι»

Τι να πει κανείς για τους τύπους αυτούς που τους εκλέγει μερίδα του ελληνικού λαού. Να σαπίσουν στη φυλακή είναι το λιγότερο και μαζί να βρούμε και τους άλλους βλαμμένους της δήθεν επαναστατικής αριστεράς που πυρπόλησαν την Αθήνα και να τους κλείσουμε όλους μαζί σε ένα κελί.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΧΥ avatar
    ΧΥ 28/08/2014 16:23:26

    Για τον Λοβερδο, τον Αντιπροεδρο κ τις μη απολυσεις ΔΥ θα γραψετε κατι ή εκει κανει τζιζ ?

    • KimKim avatar
      KimKim @ ΧΥ 28/08/2014 17:17:37

      Για τους βρωμιάρηδες ναζι που μάλλον ψήφισες έχεις να πεις κάτι ή το παίζεις παλαβός ;

  2. κοινός νούς avatar
    κοινός νούς 28/08/2014 18:51:37

    Η ΧΑ δεν χτυπιέται με άρθρα του εργολάβου , που θα πάρει 360 εκ από τους φόρους μας γιατί δεν έχουν κίνηση οι δρόμοι με τα πανάκριβα διόδια που έφτιαξε .

    • KimKim avatar
      KimKim @ κοινός νούς 28/08/2014 22:34:50

      Η Χρυσή Αυγή δεν χτυπιέται γιατί ένα 10 % πολιτών φανερό και άλλο ένα 10 % που κρύβεται στη ΝΔ και άλλα κόμματα της δεξιάς και του κέντρου είναι ρατσιστές , κρυφοφασιστες και αντικομμουνιστές και δεν αλλάζει το ξεροκέφαλο τους.Αυτό το 20 % θα χτυπηθεί μόνο αν γίνει νέος εμφύλιος.

      • Ανεξάρτητος avatar
        Ανεξάρτητος @ KimKim 29/08/2014 07:25:04

        Σιγά μην σκίσεις κανά καλσόν ρε κομάντο.

        • KimKim avatar
          KimKim @ Ανεξάρτητος 29/08/2014 10:11:45

          Αυτή είναι δικιά σου έγνοια νερόβραστε ανεξάρτητε.Και προσοχή στις αδέσποτες

          • Ανεξάρτητος avatar
            Ανεξάρτητος @ KimKim 29/08/2014 18:00:37

            Και οι παππούδες σας τα κοκόρια παρίσταναν, αλλά υπέγραφαν τις δηλώσεις 10-10 όταν σφίγγαν τα γάλατα.

          • KimKim avatar
            KimKim @ Ανεξάρτητος 30/08/2014 02:42:32

            Θα σας δουμε και σας τι θα υπογράφετε, όσοι δεν την έχετε κοπανήσει για τη καπιταλιστική Αλβανια. Ευχαριστούμε τη ΝΔ που κάνει τη βρωμικη δουλειά για μας, τη νύχτα που θα γίνει πρωθυπουργός ο Αλέξης θα συνεχίσουμε εμείς

          • Lichnee avatar
            Lichnee @ KimKim 30/08/2014 18:36:17

            Να πείτε μόνο του Αλέξη να φτάσουν για όλους σας τα καρότα σύντροφε γιατί αντί για τον εμφύλιο που ονειρεύεσαι μάλλον θα μαλώνετε μεταξύ σας για το τελευταίο!

          • πΔπ avatar
            πΔπ @ Lichnee 31/08/2014 22:19:51

            Θα το πάρουν "παρετούζα"!!! Ή άλλως, ο έχων δύο ...καρότα, θα δίνει το ένα!!!

          • Ανεξάρτητος avatar
            Ανεξάρτητος @ KimKim 02/09/2014 11:31:03

            Σκιάχτηκα τώρα.