#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
29/07/2013 19:38
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Παραιτήθηκε η φίλη του Σίμου Κεδίκογλου



Ρωτήσαμε τον Σίμο Κεδικογλου για το θέμα που δημιουργήθηκε με χθεσινά και σημερινά δημοσιεύματα σχετικά με τον διορισμό στο γραφείο του ως μετακλητής υπαλλήλου της φίλης του Μαντώ Κόλλια και μας δήλωσε οτι υπέβαλε ήδη την παραίτησή της για να μην γίνει αντικείμενο πολιτικής εκμετάλλευσης,

Όπως πληροφορούμεθα επίσης η σχέση του με την κ. Κόλλια άρχισε μετά τον διορισμό της στην Γενική Γραμματεία.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. regeneration avatar
    regeneration 29/07/2013 19:50:00

    ...Μας φταίει η έκθεση της Κομισιόν γι'αυτή την κατάντια;Δε με νοιάζει αν παραιτήθηκε,θυμώνω γιατί έστω και για 2 ώρες προσληφθηκε.

    • Heaven avatar
      Heaven @ regeneration 29/07/2013 20:02:35

      Γελοίος...
      και εκείνα τα καυτά φιλιά στη Real... για γέλια
      πως το έγραψε ο Φαήλος προχθές:
      "η διοίκηση δια του παραδείγματος δεν είναι απλά ένας άλλος τρόπος διοίκησης, είναι ο ΜΟΝΟΣ τρόπος διοίκησης" !!!!!

      • ΑπυθιΑ avatar
        ΑπυθιΑ @ Heaven 29/07/2013 20:13:11

        Και καλά τα ...καυτά φιλιά! Εκείνη όμως η μπάκα του καημενούλη...εραστή της σφαλιάρας και το λάστιχο του μαγιό κάτω από τη μπάκα!! Τρα-γι-κό.

        • Heaven avatar
          Heaven @ ΑπυθιΑ 29/07/2013 20:23:47

          tragic... στα ελληνικά!!!
          εμφανέστατο, αλλά είπα να μην το χοντρύνω πολύ...

        • roadrunner avatar
          roadrunner @ ΑπυθιΑ 29/07/2013 20:40:14

          ΑπυΘιΑ ! Οποία έκπληξις ! Να εστιάζεις εις την μπάκαν, και ουχί εις τα λεπτά αισθήματα.. :-)

        • Cartoon avatar
          Cartoon @ ΑπυθιΑ 29/07/2013 20:48:01

          Μπορει να μην εχει κορμι φετες αλλα εχει μυαλο ξουραφι.Για πες μου εναν του συριζα καλυτερο απο τον Σίμο........

          • Πέτρος avatar
            Πέτρος @ Cartoon 29/07/2013 21:01:18

            Χαχαχαχαχαχαχα!!! ''Ζιλέτ τζι του'' μιλάμε ο Σίμαρος! Πρόσεξε μην κοπείς Καρτούν.
            Τον συγκρίνεις μ΄εσένα ε; Κάτι θα ξέρεις παραπάνω.

          • nikos nikidis avatar
            nikos nikidis @ Cartoon 29/07/2013 23:10:19

            τι είπαμε; το βαθύ κράτος του πασόκ και οι συνιστώσες του τσύριζα?

          • el greco avatar
            el greco @ nikos nikidis 30/07/2013 12:43:51

            Κάτι για πάρτυ και αδιαφανείς διορισμούς στην ΕΡΤ δεν έλεγε ο Σίμος Κεδίκογλου;
            Αρχισαν φαίνεται οι διαφανείς διαδικασίες προσλήψεων στα πλαίσια των απαραίτητων μεταρρυθμίσεων για την εξυγίανση του νοσηρού δημόσιου τομέα.

          • αΠυΘια avatar
            αΠυΘια @ el greco 30/07/2013 17:13:51

            Η συγκεκριμένη πρόσληψη, έγινε μέσω σκληρού ΑΣΕΠ. Πάνω απ΄όλα η αξιοκρατία!

        • je ne regrette rien avatar
          je ne regrette rien @ ΑπυθιΑ 30/07/2013 22:39:43

          Και να σκεφθούμε ότι όλοι αυτοί αποφασίζουν γιά την Ελλάδα καλή μου ΑπυθιΑ...

    • Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
      Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης @ regeneration 30/07/2013 16:04:25

      Συγγνώμη που σας το χαλάω αλλά ποιο είναι το πολιτικό θέμα;
      Απ' ότι κατάλαβα η κοπέλα είναι μετακλητή των 700 Ευρώ απ΄ το Μάρτιο. Μετά τον Μάϊο, αν δεν κάνω λάθος, έφαγε κατακούτελα το βέλος ο Σίμος. Γούστο τους και καπέλο τους. Μετά την πρόσληψη.
      Μόλις έγινε ο θόρυβος παραιτήθηκε. Και λοιπόν;
      Το αν φιλιούνται ή ποιος έχει "μπάκα" είναι σοβαρό πολιτικό επιχείρημα; Μην παίρνετε αμπάριζα κι εκτραχύνεστε.
      Τουλάχιστον ο Σίμος έχει γούστο!

      • Μ.Β avatar
        Μ.Β @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 30/07/2013 18:11:14

        Μπορεί να είναι ευτραφής ο ....ψαρομάλλης, αλλά δε φταίει μάλλον μόνο αυτό (ακόμα και αν τα βυζάκια και η μπάκα δε συνάδουν και τόσο με το φιζίκ του ...εραστή). Είναι που έχει γίνει εξόχως αντιπαθής εκ της αλαζονικής συμπεριφοράς του κι ευκαιρία ψάχνουμε να γελάσουμε λίγο μαζί του. Σιγά μη χρειαζόμαστε γι αυτό και άδεια από Εισαγγελέα. Όσο για τους ...κολλητούς μετακλητούς, με 30% ανεργία, έλεος πια! Όλο συμπίπτει ...αξιοκρατικά, να κερδίζουν το μισθό των ...ασήμαντων 700 €, πάντα οι ''δικοί μας''. Μην τρελαθούμε πια και τελείως!

        • Rainbow avatar
          Rainbow @ Μ.Β 31/07/2013 12:20:19

          1000000

      • Μ.Β avatar
        Μ.Β @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 30/07/2013 18:14:14

        ...και πλάκα έχει.

        • Μ.Β avatar
          Μ.Β @ Μ.Β 30/07/2013 18:15:46

          Κοιλιά πλάκα πάντως, ΔΕΝ έχει :-)

      • el greco avatar
        el greco @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 30/07/2013 18:19:34

        Κράταγες φανάρι Φαήλε και γνωρίζεις πότε έγινε το συνοικέσιο;Χαίρεις κάποιας εκτίμησης και δεν αξίζει να αναλώνεσαι δικαιολογώντας τα πάντα .

        • Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
          Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης @ el greco 31/07/2013 13:37:13

          Την προσβλητική κι ανόητη έκφραση σου, σου σκάνω την χάρη και την βάζω στην άκρη.
          Επειδή είναι φίλος μου ο Σίμος, τυγχάνει να ξέρω. Εσύ ξέρεις καλύτερα;
          Άκου, αγαπητέ, αν ο Σίμος ή οποιοσδήποτε δημιουργούσε μια σχέση με μια κοπέλα και μετά την διόριζε οπουδήποτε, θα υπήρχε πολιτικό θέμα.
          Αν την γνώρισε, όπως εν προκειμένω, μετά τον διορισμό της, τότε όλα αυτά είναι σαπουνόφουσκες.
          Την άποψη μου για τους μετακλητούς την ξέρεις, εδώ γράφτηκε. Κάθε βουλευτής να δικαιούται μία γραμματέα κι έναν επιστημονικό συνεργάτη. Τελεία και παύλα.
          Αυτό ακόμη δεν έχει γίνει.
          Ως τότε, αυτοί που τώρα υπηρετούν, θα ερωτεύονται, θα παντρεύονται, χωρίς την άδεια σου και την άδεια μου.

          • gonzilaus avatar
            gonzilaus @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 31/07/2013 14:24:34

            Φαήλε την σχέση αφεντικού υπαλλήλου την ξέρεις; Είναι σχέση ανιδιοτελής; Οποιοσδήποτε δεν είναι ικανός να σταθεί στο ύψος της θέσης του και συνάπτει σχέσεις με υφιστάμενους είναι τουλάχιστον ανίκανος. Αν ήθελαν σχέση πρώτα θα είχε παραιτηθεί. Έχει παρατραβήξει η ιστορία με τους συγγενείς και τις γκόμενες. Έπρεπε να προβλεπόταν η αναστολή της ιδιότητας του Δ.Υ για όσο υπάρχει σχέση με κατέχοντα δημόσια θέση!!! Απλά τα πράγματα. Και για τους παραβάτες σκληρές ποινές!!!!!!!!!!!!

          • morphie16(chris) avatar
            morphie16(chris) @ gonzilaus 31/07/2013 20:39:21

            Επικράτησε στιγμιαία αναταραχή στο κοπάδι κι έσπευσε με ότι να 'ναι επιχειρήματα να μας ξανακοιμίσει. Πιάνει άραγε ακόμη; Για να το προσπαθεί κάτι θα ξέρει.

          • Apostolos Vlahos avatar
            Apostolos Vlahos @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 01/08/2013 06:39:28

            Αξιέπαινη η προσπάθεια συγκάλυψης του κολλητού σου αλλά είναι έκθετος από όλες τις απόψεις. Και για να σου θυμίσω "το μόνο μαγαζί που μπαίνουμε για να **μήσουμε είναι το μπουρδέλο".

      • Πέτρος avatar
        Πέτρος @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 30/07/2013 18:59:48

        Θα κλάψω! Μόνο 700 € παίρνει η πτωχή πλην τίμια...μετακλητή; Ας πάει στον βαρβάτο Ιδ.Τομέα, που δίδει περισσότερα. Αλλά μόνο κηρύγματα στους Πληβείους ξέρουν να κάνουν οι τζάμπα τιμητές. Από κότσια, μηδέν.

        • Rainbow avatar
          Rainbow @ Πέτρος 31/07/2013 12:23:47

          Πες τα ρε φίλε,εαν ηταν κανένας από τους πασόκους ή τους συριζαίους θα διαβάζαμε διάφορα.Τώρα επειδή είναι δικός μας,μια χαρά τα κάνει.Από κότσια μηδέν και από υποκρισία χίλια.

  2. Cartoon avatar
    Cartoon 29/07/2013 19:59:29

    O Σίμος σ αυτην την υποθεση πατησε μεγαλο γατο.

  3. Υψηλάντης avatar
    Υψηλάντης 29/07/2013 20:48:40

    Παραιτήθηκε το κορίτσι!!!Αν και κανονικά θα έπρεπε να παραιτηθεί αυτός που τη διόρισε.Οι άντρες κανονικά αναλαμβάνουν οι ίδιοι τις ευθύνες τους και τις πολιτικές ευθύνες.Δεν τις μετακυλούν.Δεν γίνεται να υπάρχουν τόσοι άξιοι δημόσιοι υπάλληλοι, να απολύουν οριζόντια και να προσλαμβάνουν μετακλητούς.Είναι ντροπή.

  4. Scarface avatar
    Scarface 29/07/2013 20:55:20

    Δεν ξερω τι λετε εσεις, εγω παντως ειδα οτι προκειται για πολυ ταιριαστο ζευγαρι. Φαινεται πως η κοπελα τον αγαπησε για την ομορφια του και τα νιατα του.

    • Μπλακ Κουήν avatar
      Μπλακ Κουήν @ Scarface 29/07/2013 21:22:23

      Πράγματι. Είναι πολύ αξιόλογος, αξιαγάπητος και αξιοζήλευτος.
      Χαλάλι του :-)

  5. δημης avatar
    δημης 29/07/2013 21:19:59

    Μήπως τον αντιμετωπίζουμε σαν αναλλώσιμο ;;;; σαν το θύμα του θέματος της ΕΡΤ ;;; έτσι κρυπτόμενοι πίσω από τον .."χρήσιμο ....... " βρούμε τα προσχήματα για το στήσιμο της ΝΕΡΙΤ;;;;;;;
    Κολακευτικό για τον ίδιο σίγουρα δεν είναι...

    • Κυθήριος avatar
      Κυθήριος @ δημης 29/07/2013 22:30:20

      Ὄχι καί θύμα,μέ τέτοια κούκλα πλάϊ του...

  6. giorgos gianniotis avatar
    giorgos gianniotis 29/07/2013 21:41:22

    ΠΟΝΗΡΟΥΛΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΝΕΡΓΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!!!

  7. Πατωματζής avatar
    Πατωματζής 29/07/2013 22:43:11

    Εμπρός όλοι να συνεισφέρουμε εις την υλικήν αποκατάστασιν της αέργου κορασίδος!
    Εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο αείμνηστος πατήρ του ΓΑΠ με την αεροσυνοδό!
    Αλήθεια η τότε 35χρονη του Ζαχόπουλου, η τότε 47χρονη του Βαρθολομαίου τι απέγιναν?
    Ντροπή & οργή νοιώθω. Εδώ το "Κράτος" εξάντλησε την αυστηρότητά του

    http://www.anixneuseis.gr/?p=72106

    αλλά τα 700 χιλιάρικα για τον Αντιπρόεδρο υπάρχουν.

    Υ. Γ.
    Μετά πώς να μην ανεβαίνει η Χ.Α. τόσο πολύ σκέψη θέλει?

  8. Eκ βορρά avatar
    Eκ βορρά 29/07/2013 22:51:47

    Πείτε ό,τι θέλετε και λυσσάξτε. Η κοπέλα είναι μια θεά (άσχετα αν διορίστηκε λόγω Μεσσηνίας με προφανές μέσον) και ο Σίμος γοητευτικότατος 50ρης. Βλέπω γάμο σύντομα.

  9. Uncle Stgm avatar
    Uncle Stgm 29/07/2013 23:13:09

    Κάποιος κακός Γερμανός (ή Αμερικάνος;) θα του την έστησε.
    "Μανιτάρι¨...

  10. WY avatar
    WY 30/07/2013 07:27:57

    Σήψης..συνέχεια!!!

  11. Nick63 avatar
    Nick63 30/07/2013 08:32:52

    Η γυναίκα του Καίσαρα (και ο Καίσαρας) πρέπει να φαίνονται τίμιοι...

  12. Μανιάτης avatar
    Μανιάτης 30/07/2013 08:47:53

    Το μόνο που μπορούμε να πούμε είναι πως χωρίς την Τρόικα είμαστε ανίκανει να κυβερνηθούμε.

  13. Μεγαλες στιγμες avatar
    Μεγαλες στιγμες 30/07/2013 09:06:22

    Σιγα το εγκλημα,παλι να εξηγησουμε την εννοια του μετακλητου;
    Λες και ολοι οι αλλοι η' ολοι εμεις δεν θα καναμε το ιδιο.

  14. αΠυΘια avatar
    αΠυΘια 30/07/2013 09:22:07

    Διαβάζετε και τον φραπέ; Πείτε μας κάτι και για το πρωτογενές αν θέλετε.

  15. Eva avatar
    Eva 30/07/2013 09:35:34

    Εμένα δεν με χαλάει η παραίτηση.
    Άντε να ακολουθήσουν κι άλλοι-άλλες, άντε μπράβο...

  16. m.s avatar
    m.s 30/07/2013 09:50:24

    Το μωρό είναι ωραίο... κόμματος.
    Αθώος ο κατηγορούμενος.
    κουτσουκέλες λόγω έρωτα συγχωρούνται.

    • Μ.Β avatar
      Μ.Β @ m.s 30/07/2013 18:03:43

      ''κουτσουκέλες'' οι ερωτοχτυπημένοι, στα εργοστάσια των μπαμπάδων τους.

  17. κ.σ.μαυρόπουλος avatar
    κ.σ.μαυρόπουλος 30/07/2013 10:18:56

    -αν είχε λίγο φιλότιμο, θα είχε παραιτηθεί ήδη ο ίδιος.
    -αν ζούσαμε σε ευνομούμενη χώρα, ο προϊστάμενός του θα τον είχε στείλει ήδη στο σπίτι του.
    -αν....
    -αν....

    Αρκετά πια με τους σαλιάρηδες που μόλις αποκτήσουν εξουσία γίνονται και ασυγκράτητοι εραστές (γ........ δηλαδή) και με τα κόλυβα πληρωμένα από το κοινό ταμείο.

  18. Αργυρης avatar
    Αργυρης 30/07/2013 10:34:32

    Πολυ χολη,πολυ χολη.Παναθεμα μας.Θελουμε και να θεωρουμε τους εαυτους μας απογονους των αρχαιων ελληνων.

    • Μ.Β avatar
      Μ.Β @ Αργυρης 30/07/2013 18:13:27

      Άσχετο! Οι πρόγονοί μας δεν είχανε ...μετακλητούς και 30% ανεργία!

  19. η Dimi avatar
    η Dimi 30/07/2013 11:13:50

    Κατά τη γνώμη μου, η πρόσληψη της Μαντώς ήταν το θέμα.
    Όχι ο έρωτας Σίμου-Μαντώς. Μια χαρά άνθρωποι είναι και οι δύο.

    Στον έρωτα δεν υπάρχει χώρος για τη λογική. Το πάθος και κυρίως, η έλξη, αυτή η μυστηριώδης χημεία, κάνουν τους ανθρώπους που τα βιώνουν, να λάμπουν (από ανεξήγητη για τους άλλους), χαρά. Όσοι νομίζουν ότι δικαίωμα στον έρωτα έχουν μόνο τα άτομα με προδιαγραφές τοπ μόντελ, πρωτίστως, αδικούν τον εαυτό τους.

    Το σπίτι των πεθερικών μου ήταν περίπου 15 λεπτά οδήγηση από το Χόλιγουντ, και ιδίοις όμμασι διαπίστωσα διάφορα απίστευτα στις γειτονιές της «Μέκκας του κινηματογράφου». Τις αποτυχημένες σχέσεις, τη διάλυση, την εγκατάλειψη (για λιγότερο «όμορφους» συντρόφους άνδρες ή γυναίκες), την άρνηση της γονικής μέριμνας, τη χρεωκοπία και διάφορα άλλα αλγεινά, τα υφίστανται Kυρίως, οι λεγόμενοι «όμορφοι άνθρωποι». Συγκεκριμένα, «οι πανέμορφοι άνθρωποι», με τους οποίους αισθάνεσαι άβολα να συνυπάρχεις στον ίδιο χώρο. Και αυτό, επειδή οι άνθρωποι αυτοί είναι η επιτομή του εγωκεντρισμού. Συμπεριφέρονται ως νάρκισσοι. Πασίδηλα, ζουν με τη ψευδαίσθηση ότι θα είναι για πάντα νέοι. Ότι η γη στρέφεται γύρω τους, ότι ο κόσμος τούς χρωστά τα πάντα, επειδή συμβαίνει να είναι πανέμορφοι και καλλίγραμμοι. Aπαιτούν και μιλούν υπεροπτικά και πολύ («ο εαυτός μου, εγώ, εμένα, το δικό μου, θέλω αυτό, εκείνο, τα θέλω όλα τώρα..») και ξεχνούν ν' αφιερώσουν λίγο χρόνο για ν’ ακούσουν και την αντίθετη θέση/άποψη του ή της συντρόφου τους. Ο εγωκεντρικός μονόλογος, πέραν όλων των άλλων δεινών νομοτελειακά, στέλνει τον έρωτα στη κατάψυξη. Με όλα τα παρελκόμενα αυτό το έλλειμμα επικοινωνίας συνεπάγεται.

    Στις 21 Ιουλίου 2013, η Αμερικανίδα και πολιτογραφημένη Ελβετίδα, θρυλική ροκ σταρ Τίνα Τάρνερ, ετών 73. Παντρεύτηκε με πολιτικό γάμο στη Ζυρίχη, τον από το 1986 μόνιμο σύντροφό της, Ιρβιν Μπαχ, Γερμανό μουσικό παραγωγό, ετών 57. Οπως λένε οι γνωρίζοντες, δεν παντρεύτηκαν για να καλύψουν μεταξύ τους οικονομικά κενά. Και οι δύο αυτόφωτοι και βαθύπλουτοι είναι. Ούτε για ν’ αποκτήσουν απογόνους. Η Τίνα έχει 2 γιούς, είναι γιαγιά και προγιαγιά σε αναμονή. Μέχρι σήμερα, η πολυβραβευμένη τραγουδίστρια, κιθαρίστα, στιχουργός, ηθοποιός και συγγραφέας Τίνα Τάρνερ, τραγουδάει ζωντανά, χορογραφεί και χορεύει με τις ηλικιακά εγγονές της, πρώτη μεταξύ ίσων. Τα δίνει όλα στη σκηνή. Και ο κόσμος, με το ακριβό εισιτήριο που πληρώνει, εισπράττει αυτή την «άυλη προστιθέμενη αξία» την οποία πλουσιοπάροχα, η Τίνα τους προσφέρει. Γι αυτό, σε όποια πρωτεύουσα του κόσμου εμφανίζεται, τα εισιτήρια από τη πρώτη ώρα εξαφανίζονται και τα στάδια και τα γήπεδα κατακλύζονται από ενθουσιώδεις θαυμαστές Ολων των ηλικιών, για να την απολαύσουν.

    Η Τίνα, στα νιάτα της, υπήρξε μία βάναυσα κακοποιημένη γυναίκα. Επί 16 χρόνια, τη γρονθοκοπούσε δημοσίως, τη ζήλευε αρρωστημένα και την έκαιγε με τις καύτρες των τσιγάρων του, ο πρώην σύζυγός της, Αϊκ Τάρνερ, τον οποίο η Τίνα εγκατέλειψε και χώρισε και ο οποίος πέθανε από υπερβολική χρήση κοκαϊνης. Μ' εφόδια τη θέληση για επιβίωση και το ταλέντο της, η Τίνα ξεκίνησε τη σόλο διεθνή καριέρα της. Με πολλές πίκρες και δυσκολίες στην αρχή. Όμως, εκείνη επέμεινε, πάλεψε και κέρδισε. Στο πρόσωπο του Ιρβιν Μπαχ, ανακάλυψε τι σημαίνει σεβασμός, θαυμασμός, τι σημαίνει ο έρωτας στη ζωή της. Και όλα αυτά η Τίνα, με την εκρηκτική στάμινα, τα ανταποδίδει στο πολλαπλάσιο. Τίποτα δεν είναι τυχαίο σ’ αυτή τη ζωή. Και όπως λέει μία παλιά αμερικάνικη παροιμία:
    *Your attitude will always determine your altitude*
    (Η συμπεριφορά σου πάντα θα καθορίζει το υψόμετρό σου)
    http://www.youtube.com/watch?v=c4KgEwz1J6k

  20. αΠυΘια avatar
    αΠυΘια 30/07/2013 12:39:24

    Νους υγιής εν σώματι υγιή έλεγαν οι παππούδες μας και όποιος δε σέβεται το ναό που φιλοξενεί την ψυχή του είναι άξιος της μοίρας του. Κατά τα άλλα, τους-τις αγαπημένες τους, να τις -τους προψθούν στον αναμάρτητο Ιδ. Τομέα. Εκεί δεν πάνε οι....ικανοί;

  21. maridavid avatar
    maridavid 30/07/2013 15:31:05

    ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΘΑ ΤΟ ΕΞΥΓΙΑΝΟΥΝ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΣΥΟΥΣ ΑΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΙΑΚΟΣΙΟΙ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ -ΕΠΙΤΑΚΤΟΙ- ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΚΛΠ

  22. Μανιάτης avatar
    Μανιάτης 30/07/2013 15:59:37

    Ο Κεδίκογλου ακόμη δεν παραιτήθηκε;!
    Από την φάτσα του συμπεραίνοντας δεν φαίνεται άτομο με αρχές.

  23. Cynthia avatar
    Cynthia 30/07/2013 17:35:09

    Πως το είπε ο Μεγάλος ? "Η αισθητική είναι η ηθική του μέλλοντος " ! Ας ελπίσουμε γιατι σίγουρα δεν είναι του παρόντος !

  24. Νιόβη avatar
    Νιόβη 30/07/2013 20:13:03

    Καταγγέλλω τη διαφάνεια και την αξιοκρατία ως ύπουλο μέσο επιβολής πολιτικών και πρακτικών κατάφωρων διακρίσεων κατά των ωραίων. Τι θα γίνουν οι ωραίες, στο κλαρί θα τις βγάλουμε;

  25. Προφήτης avatar
    Προφήτης 30/07/2013 22:26:55

    Dimi (You're) Simply the Best

    Κομματάρα αυτό που έβαλες, steamy windows

    • η Dimi avatar
      η Dimi @ Προφήτης 31/07/2013 14:36:52

      Αγαπητέ μου Προφήτη,
      *Oλάνθιστος γκρεμός της γυναικός το σώμα*
      ~Nίκος Καζαντζάκης

      Fabulous Tina’s version:
      http://bit.ly/16DqgS5

  26. BlackBlackQueen avatar
    BlackBlackQueen 31/07/2013 06:53:46

    ?

  27. ΑΝΝΑ avatar
    ΑΝΝΑ 03/08/2013 07:35:28

    kala απο τον Κεδικογλου πρωην καρεκλιτσα διπλα στην Κορομηλα δεν περιμενα κ τιποτα αλλο..οσο μπορει σπρωχνει ο ανθρωπος..κ κυριως οτι μπορει ;)...βεβαιως κακως εγινε τωρα,γιατι δεν μπορει απο την μια να βγαινει να κραζει την αμαρτωλη ΕΡΤ κ τους υπαλληλους της κ μετα να κανει μπαμ ο ερωτας-διορισμος της κοπελιτσας...τρατζικ σε απταιστα ελληνικα :p!!!το ταιμινγκ ηταν λαθος,αλλιως ο ανθρωπος εκανε την δουλεια του...υπουργος ειναι δεν ειναι παιξε γελασε......!!!!!!!!!!
    αλλα περισσοτερη εντυπωση ομολογω μου εκαναν τα σχολια του ''Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης''.....δηλ αν ειναι οντως ο ιδιος κ οχι καμμια μαιμου στην θεση του τοτε πραγματικα σοκαρομαι (ω ναι το κανω ακομα,ρομαντικη φυση γαρ.....) με τον τροπο που απαντα...ρε δεν υπαρχει τσιπα,τιποτα!αλλα δεν φταινε αυτοι εμεις φταιμε που τους ακουμε να μας τελειωνουν καθε μερα κ περισσοτερο κ τους το επιτρεπουμε..ηθελα να ξερα ποτε επιτελους θα ξυπνησουμε..
    ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΥΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΥΣ,ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!