Χρόνια πολλά σε όλες και σε όλους
20/04/2014 00:10
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Χρόνια πολλά σε όλες και σε όλους

...και μακριά από τις πολιτικές χοληστερίνες. Από τις άλλες δώστε του να καταλάβει...

Θα σας πρότεινα να ψάξετε στο Ευαγγέλιο της Τετάρτης...Όταν επισκέφτηκαν τον Ιησού δύο Έλληνες.. Και λέει ο Ιησούς: ήλθον η ώρα να δοξαστεί το όνομα του Κυρίου...

Γιατί το είπε αυτό άραγε ο Ιησούς;

Γιατί η Ελληνική Γλώσσα και η Φιλοσοφία θα ήταν το ισχυρότερο εργαλείο εξάπλωσης του Χριστιανισμού...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ και μακριά από τις πολιτικές χοληστερίνες. Από τις άλλες δώστε του να καταλάβει...

Και όπως πάντα στους εχθρούς μας ευχόμαστε τους χειρότερους ανοργασμικούς εφιάλτες. Εμείς προτιμάμε τις υπέροχες φαντασιώσεις....

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Κυθήριος avatar
    Κυθήριος 20/04/2014 01:36:28

    Aληθώς Ανέστη! (Για όσους το πιστεύουν..).

  2. Πανέξυπνη avatar
    Πανέξυπνη 20/04/2014 02:21:47

    Αληθώς Ανέστη.

  3. Fotini avatar
    Fotini 20/04/2014 02:51:46

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ

  4. Άλυτη εξίσωση avatar
    Άλυτη εξίσωση 20/04/2014 06:46:50

    Πολλά δε θέλει ο άνθρωπος να ‘ν’ ήμερος να ‘ναι άκακος λίγο φαΐ λίγο κρασί Χριστούγεννα κι Ανάσταση κι όπου φωλιάσει και σταθεί κανείς να μην του φτάνει εκεί. Μα ήρθαν αλλιώς τα πράματα τονε ξυπνάν χαράματα τον παν τον φέρνουν πίσω μπρος του τρώνε και το λίγο βιος κι από το στόμα την μπουκιά πάνω στην ώρα τη γλυκιά του τηνε παίρνουνε κι αυτή χαρά στους που ‘ναι οι δυνατοί! Χαρά στους που ‘ναι οι Δυνατοί γι’ αυτούς δεν έχει χόρταση. (Ο Ήλιος ο Ηλιάτορας – Οδυσσέας Ελύτης) Καλή μας ΕπΑνάσταση ενάντια σε κάθε νοσηρό και ψευδές, που μας παραπλανά, μας αποδυναμώνει και μας υποτάσσει…...

  5. Ραβινος avatar
    Ραβινος 20/04/2014 09:46:49

    ''ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ'' .

  6. Δήμητρα avatar
    Δήμητρα 20/04/2014 10:35:49

    Αληθώς Ανέστη! Είθε το μήνυμα της Ανάστασης του Θεανθρώπου να φέρει Αγάπη και Αισιοδοξία στις καρδιές μας. Χρόνια Πολλά σε όλους.

  7. Diamond Angel avatar
    Diamond Angel 20/04/2014 13:14:55

    Αληθώς Ανέστη !! Χρόνια πολλά , antinews ! Χρόνια πολλά , στους φίλους σχολιαστές !

  8. Τί να λέμε; avatar
    Τί να λέμε; 20/04/2014 19:25:19

    :-)

  9. gikon avatar
    gikon 22/04/2014 06:41:07

    Χρόνια πολλά και οπωσδήποτε καλά!

  10. η Dimi avatar
    η Dimi 22/04/2014 16:55:36

    Και μετά τις πασχαλινές διατροφικές υπερβολές, μία ολιγοήμερη αποτοξίνωση με λαχανικά, γαλακτοκομικά, και ολόφρεσκες φρουτοκαλάδες, είναι ό,τι ο ανθρώπινος οργανισμός χρειάζεται για να επανέλθει. http://bloomnaturalhealth.files.wordpress.com/2011/04/detox.jpg http://www.detoxdrinks.info/images/detox_diet.jpg